WYNIKI WALK – KSW 32

WYNIKI WALK – KSW 32

Wyniki walk KSW 32 – Londyn

PETER GRAHAM vs MARIUSZ PUDZIANOWSKI

Peter Graham okazał się pierwszym zawodnikiem od 2013 roku, który znalazł sposób na Mariusza Pudzianowskiego. „Pudzian” przeważał przez niemal całą pierwszą rundę, ale tuż przed gongiem dał się trafić mocnymi ciosami Australijczyka. W drugiej odsłonie „The Chief” poszedł za ciosem i szybko skończył Polaka ciosami w parterze.

BORYS MAŃKOWSKI vs JESSE TAYLOR

Chwilę grozy przeżyli polscy fani i mistrz kategorii półśredniej, Borys Mańkowski. „Diabeł Tasmański” przeważał w pełnym zwrotów akcji pojedynku, po czym wyprowadził nielegalne kolano. Na szczęście dla Mańkowskiego Taylor był zdatny do dalszej walki, a zaraz po jej wznowieniu musiał klepać ciasno zapiętą gilotynę poznaniaka.

MARCIN RÓŻALSKI vs JAMES MCSWEENEY

Jak to zwykle bywa, gdy dwaj byli kickbokserzy wchodzą do klatki, walka pomiędzy Jamesem McSweeneyem i Marcinem Różalskim zakończyła się w parterze. Po mocnych ciosach w stójce z obu stron, „Młot Kowalski” przewrócił Polaka i szybko poddał duszeniem zza pleców.

GORAN RELJIC vs TOMASZ NARKUN

Tomasz Narkun wyjaśnił, kto jest prawdziwym mistrzem KSW w wadze półciężkiej. Po kontrowersyjnej decyzji z 2014 roku, kiedy to Chorwat zabrał Polakowi szansę walki o pas, „Żyrafa” czekał na szansę rewanżu. Berserker odegrał się dzisiaj i w znakomitym stylu zafundował „Duchowi” pierwszy nokaut w karierze, a następnie ujął serca wszystkich widzów emocjonalnym wywiadem po starciu.

MATEUSZ GAMROT vs MARIF PIRAEV

Niepokonany Mateusz Gamrot zanotował kolejny perfekcyjny występ w KSW. Zawodnik Ankosu MMA potrzebował półtorej rundy na zdominowanie i znokautowanie ciosami w parterze wcześniej niepokonanego Rosjanina Marifa Piraeva.

RAFAŁ MOKS vs JIM WALLHEAD

Jim Wallhead po raz kolejny pokazał, że spotkanie z jego pięścią może zakończyć występ przeciwnika w sekundę. „Judo” zaatakował Rafała Moksa w drugiej rundzie piękną kombinacją ciosów, która posłała Berserkera na deski.

OLI THOMPSON vs MICHAŁ WŁODAREK

Michał Włodarek nie wytrzymał napięcia w starciu z Olim Thompsonem i na kilka sekund przed końcem walki zaatakował rywala nielegalnymi kolanami za co został zdyskwalifikowany. Polak był na dobrej drodze do wygranej, lecz trafił Anglika kolanami w parterze i musiał obejść się smakiem zwycięstwa.

BRETT COOPER vs MAIQUEL FALCAO

Druga walka KSW 32 trwała jedynie 59 sekund. Maiquel Falcão (Big Rig) błyskawicznie zasypał ciosami Bretta Coopera, zaliczając kolejny nokaut w swojej zawodowej karierze i pierwszą wygraną w klatce KSW

ANDRE WINNER vs LESZEK KRAKOWSKI

W debiucie dla Federacji KSW Leszek Krakowski zaskoczył wszystkich i pewnie zwyciężył z doświadczonym i wymagającym Andrem Winnerem. Polak konsekwentnie nie pozwalał rozwinąć skrzydeł rywalowi i kontrolował przebieg walki w klinczu. Po trzech zaciętych rundach wszyscy sędziowie punktowali pojedynek dla Krakowskiego, Wojciechowski i Cartlidge 29-28, Motylewski 30-27.

źródło: www.facebook.com/konfrontacja

Comments are closed.