FEN chciało zrobić galę w Wielkiej Brytanii przed KSW

FEN chciało zrobić galę w Wielkiej Brytanii przed KSW

Paweł Jóźwiak, prezes Fight Exclusive Night, w wywiadzie dla WP SportoweFakty wyznał, że w 2014 roku jego federacja chciała zorganizować galę w Wielkiej Brytanii. Plany jednak zostały odłożone w czasie.

Jak ocenia prezes Paweł Jóźwiak galę KSW w Londynie – Gala była na przyzwoitym poziomie i była dobrą promocją polskiego MMA. Tego nikt nie neguje, bo możemy czasem walczyć o rynek w Polsce, ale na zewnątrz kibice w Europie muszą wiedzieć, że Polacy są solidnymi organizatorami i warto starać się o walki w polskich organizacjach. Tak w Polsce, jak i na innych rynkach. Ja przypomnę tylko, że w 2014 roku planowaliśmy galę w Anglii na długo przed KSW. Jednak skupiliśmy się na budowie solidnych podstaw w kraju, a dopiero potem za granicą. Niczego jednak nie wykluczam – wyznał Paweł Jóźwiak.

Czy FEN również wybierze się do Wielkiej Brytanii? Gala KSW 32 pokazała, że Polonia tam mieszkająca jest spragniona widowiska na dobrym poziomie, z walkami najlepszych polskich zawodników MMA. Tymczasem, już 7 listopada we Wrocławiu odbędzie się gala FEN z numerem dziewięć.

autor: Waldemar Ossowski

Comments are closed.