Antoni Chmielewski i Adam Zając zawalczą na gali ACB 26 w Groznym

Antoni Chmielewski i Adam Zając zawalczą na gali ACB 26 w Groznym

Dwóch dobrze znanych na polskiej scenie MMA zawodników już 28 listopada wybierze się do stolicy Czeczeni. Tam Antoni Chmielewski po raz pierwszy wejdzie do klatki organizacji Absolute Championship Berkut, natomiast dla Adama Zająca będzie to już trzeci pojedynek dla tej organizacji.
Rywalem byłego turniejowego mistrza KSW będzie utalentowany Arbi Agujev, który w swojej karierze wygrał aż 19 z 26 zawodowych pojedynków. Chmielewski jest dużo bardziej doświadczony od Agujeva, a ostatnio walczył z powodzeniem dla Profesjonalnej Ligi MMA. Czeczen reprezentujący Austrię jest jednak niepokonany od czerwca 2012 roku. Z kolei Chmielewski ostatniej porażki doznał w czerwcu tego roku z Nikosem Sokolisem na gali PLMMA 56.
W innym ciekawym pojedynku zaprezentuje się Adam Zając z klubu Gracie Barra Łódź. „Zajcu” w Groznym zmierzy się z Shamkhanem Barakhnovem. Polak na papierze wydaje się być lepszym zawodnikiem od reprezentanta gospodarzy, a w MMA legitymuje się rekordem 8 zwycięstw, 2 porażek i 1 NC.

autor: Waldemar Ossowski

Comments are closed.