FEN 9: ”Go For It” – widowiskowy wieczór MMA i K-1 w Hali Orbita!

FEN 9: ”Go For It” – widowiskowy wieczór MMA i K-1 w Hali Orbita!

Hala Orbita w dniu 7 listopada 2015 roku gościła uczestników gali sportów walki Fight Exclusive Night 9: ”Go For It”. W skład tego wydarzenia wchodziły pojedynki na zasadach MMA i Kickboxingu w formule K-1. W walce wieczoru w MMA Marcin Zontek bardzo dobrze poradził sobie z Niemcem, Tassilo Lahrem, i po trzech rundach został słusznie ogłoszony zwycięzcą. Tuż przed nim w klatkoringu prawdziwy popis swoich umiejętności dał jeden z najlepszych polskich kickboxerów, czyli Paweł Biszczak, demolując niskimi kopnięciami Pavla Oboznego z Białorusi.
Świetnie wypadł także Michał Michalski trenujący w Rio Grappling Wrocław. Wygrał na punkty z mocnym Rafałem Błachutą, czym bardzo ucieszył wrocławską publiczność. Podobnie uczyniła Róża Gumienna w walce na zasadach K-1. Reprezentantka klubu Fighter Wrocław w konfrontacji dwóch urodziwych i niezwykle twardych kobiet była minimalnie lepsza od Katarzyny Posiadały.

Przybysz z Włoch, Alessio Di Chirico przyjechał do Polski niepokonany i niepokonany także wyjedzie z naszego kraju po tym, jak uporał się z Andrzejem Grzebykiem. Kapitalną wojnę w klatkoringu FEN zafundowali kibicom w Hali Orbita Roman Szymański i Adam Golonkiewicz. Po piętnastu minutach pełnych zwrotów akcji i ogromnej zawziętości z obu stron, triumfował ten pierwszy.

Życiowy sukces zanotował Marcin Wójcik, wygrywając z Wojciechem Januszem po trzech rundach. Po zwolnieniu z UFC, największej światowej federacji MMA, na zwycięską ścieżkę powrócił Marcin Bandel, gdyż poddał już w pierwszej rundzie oponenta z Czech, Miroslava Vacka. W pojedynkach z tzw. karty wstępnej gali, w K-1 Michał Ronkiewicz efektownie znokautował wysokim kopnięciem na głowę Łukasza Szulca, zaś w MMA Jakub Boczek wypunktował Michała Golasińskiego.

Hala „Orbita” była wypełniona do ostatniego miejsca, a publiczność bardzo żywo wspierała uczestników tego efektownego wydarzenia, które mogło zadowolić nawet najbardziej wybrednych sympatyków sportów walki. 7 listopada wrocławska organizacja Fight Exclusive Night potwierdziła, iż jej nazwa nie jest przypadkowa, gdyż jej gale to towar doprawdy ekskluzywny.

Poniżej wyniki wszystkich pojedynków

Karta wstępna
MMA 77 kg: Jakub Boczek pokonał Michała Golasińskiego przez decyzję 3-0
K-1 77 kg: Michał Ronkiewicz pokonał Łukasza Szulca przez KO (wysokie kopnięcie) w 1 rundzie
MMA 77 kg: Marcin Bandel pokonał Miroslava Vacka przez poddanie (duszenie gilotynowe) w 1 rundzie
MMA 93 kg: Marcin Wójcik pokonał Wojciecha ”Kulkinio” Janusza przez decyzję 3-0
K-1 65 kg: Róża Gumienna pokonała Katarzynę Posiadałę przez decyzję 3-0

Główna karta
MMA 70 kg: Roman Szymański pokonał Adama Golonkiewicza przez decyzję 3-0
MMA 84 kg: Alessio Di Chirico pokonał Andrzeja Grzebyka przez decyzję 3-0
MMA 77 kg: Michał Michalski pokonał Rafała Błachutę przez decyzję 3-0
K-1 77 kg: Paweł Biszczak pokonał Pavla Oboznego przez TKO (niskie kopnięcia) w 2 rundzie

Walka wieczoru
MMA 93 kg: Marcin Zontek pokonał Tassilo Lahra przez decyzję 3-0

 

foto: fen

Comments are closed.