Dudek, Stoica i Kryklia przegrywają na SUPERKOMBAT World Grand Prix Final – wyniki

Dudek, Stoica i Kryklia przegrywają na SUPERKOMBAT World Grand Prix Final – wyniki

MADFIGHT

Wieczór niespodzianek w rumuńskim Bukareszcie. Podczas gali SUPERKOMBAT World Grand Prix Final wystąpił między innymi nasz rodak Rafał Dudek, który partycypował w walce wieczoru pierwszej części gali pod nazwa New Heroes.

Przeciwnikiem Rafała był Rumun Cristian Milea. O ile pierwszą rundę można było uznać jako remisowa, z lekkim wskazaniem na Polaka (ale zostańmy przy remisowej) to już dwie kolejne powinny zdecydowanie być punktowane na korzyść Dudka. Milea nie miał pomysłu na tą walkę, kilkukrotnie próbował zaskoczyć Rafała nieszablonowymi akcjami (jak kakato lub obrotówki) ale to w zasadzie wszystko co miał do zaoferowania Rumun. Dudek był przede wszystkim bardziej skuteczny, więcej jego ciosów dochodziło do szczęki rywala. Szukając w tej walce czegoś, co mogli punktować sędziowie SK na korzyść Milei patrzyłem też na lowkicki, ale i w przypadku tych kopnięć Dudek zablokował zdecydowaną większość, samemu także wyprowadzając sporo celnych.

Ostateczny werdykt to 2:1 na korzyść Rumuna. Naszym zdaniem niesłusznie, ale takie rzeczy się zdarzają kiedy walczy się na wyjazdach. Niestety, jak ktoś kiedyś powiedział “za miesiąc nikt nie będzie pamiętał przebiegu walki, zostanie tylko wynik“. Wynik, który psuje Polakowi tylko rekord. Tego typu rzeczy trzeba się spodziewać na galach SK, KOK ale także, co pokazał miniony weekend, na uważanej za największą obecnie Glory.

Inną “niespodzianką nocy” była sromotna porażka Andreia Stoicy w pojedynku z Jorge Lorenem. Pełne wyniki finałowej gali SK znajdziecie poniżej.

SUPERKOMBAT New Heroes 

6. Super Fight – Middleweight bout (-71 kg)
Rafal Dudek (Poland) vs Cristi Milea (Romania)

SUPERKOMBAT World Grand Prix 2015 Final 

#1 półfinał turnieju +96 kg:
Roman Kryklia (Ukraina) pok. Ivan Pavle (Słowacja)

#2 półfinał turnieju +96 kg:
Tarik Khbabez (Morocco) pok. Nicolas Wamba (Francja)

-71 kg: Claudiu Badoi (Rumunia) pok. Mika Tahitu (Holandia)

-86 kg: Alexandru Negrea (Rumunia) pok. Noureddine Echiguer (Maroko) KO

Finał turnieju +96 kg:
Tarik Khbabez (Maroko) pok. Roman Kryklia (Ukraina)

-95 kg: Jorge Loren (Hiszpania) pok. Andrei Stoica (Rumunia) TKO

 

http://madfight24.com/dudek-stoica-i-kryklia-przegrywaja-na-superkombat-world-grand-prix-final-wyniki/

Comments are closed.