Gala MMA Slugfest 5 jeszcze w tym roku

Gala MMA Slugfest 5 jeszcze w tym roku

Miło nam poinformować, że piąta odsłona gali MMA Slugfest odbędzie się już 12 grudnia. Po niemal dokładnie roku od pierwszej w historii miasta gali mieszanych sztuk walki we Wrześni, wracamy do hali przy ul. Kosynierów, by raz jeszcze zafundować mieszkańcom ogrom sportowych emocji.

Tak jak poprzednio, tak i tym razem widzowie zobaczą dziesięć pojedynków w dwóch odsłonach gali. Pierwsza – amatorska – będzie obsadzona utalentowanymi lokalnymi zawodnikami. W ośmiokątnej klatce zmierzą się między innymi fighterzy z Wrześni, Gniezna, Konina, Witkowa czy Jarocina.

W drugiej – zawodowej – rękawice skrzyżują już bardziej doświadczeni sportowcy, w tym część również z Wielkopolski, którym ściągamy przeciwników z klubów odległych nawet o 500 km, by zapewnić możliwie najwyższy sportowy poziom.

W ubiegłym roku, wrzesińska gala Slugfest zdobyła tytuł Gali Roku 2014 w plebiscycie branżowego portalu myMMA.pl. Jesteśmy pewni, że za nieco ponad miesiąc, znów wypełnimy halę po brzegi a emocji będzie jeszcze więcej!

informacja prasowa

Comments are closed.