Wyniki walk – Bushido HERO’S i KOK WGP Wilno 14.11.2015r.

Wyniki walk – Bushido HERO’S i KOK WGP Wilno 14.11.2015r.

MADFIGHT

 

Walką wieczoru był długo wyczekiwany pojedynek między Litwinem Sergeiem Maslobojevem i Rumunem Robertem Dorinem – miał on się odbyć na gali w marcu 2015, jednak z powodu kontuzji ręki Litwina we wcześniejszej walce półfinałowej z Kryspinem Kalskim, został przełożony na listopad. Obaj panowie nie szczędzili nam wrażeń od pierwszej rundy, w której najpierw liczony był Litwin, a następnie Rumun. Po obfitującej w mocne wymiany walce zakończonej jednomyślną decyzją sędziów, pas mistrzowski KOK w kategorii -93 kg powędrował w ręce Sergeia Maslobojeva.

– 93 kg Sergei Maslobojev pok. Roberta Dorina – decyzja


Finał ośmioosobowego turnieju KOK WGP wagi ciężkiej został rozegrany między zawodnikami z Litwy i Czech. Po pierwszej wyrównanej, ale bardzo ciekawej rundzie, drugą cała zgromadzona w Siemens Arenie publiczność oglądała już na stojąco. Julius Mocka trzykrotnie posyłał w niej swojego rywala na deski. Po trzecim liczeniu sędzia przerwał walkę.

+93 kg Julius Mocka pok. Thomasa HronaTKO

 


 

Kolejny pojedynek dzisiejszego wieczoru trzymał całą widownię w napięciu do samego końca. Po niezwykle zaciętej i emocjonującej walce pełnej mocnych wymian ciosów, sędziowie uznali wyższość Karolisa Liukaitisa (Litwa) nad Białorusinem – Pavlem Turukiem.

-81 kg Karolis Liukaitis pok. Pavla Turuka – decyzja


Walka w kategorii do 74 kg początkowo przebiegała pod dyktando Jonkusa (Litwa), wspieranego dopingiem licznie zebranej publiczności. Sytuacja zmieniła się w trzeciej rundzie, kiedy to Powel (Wielka Brytania) zaczął oddawać ciosy. Sędziowie ostatecznie ogłosili zwycięstwo Litwina.

-74 kg Tadas Jonkus pok. Marcusa Powela – decyzja


W drugiej walce półfinałowej wagi ciężkiej wystąpił Michał Turyński z klubu Fighter Wrocław. Pierwsza runda wyrównana, w drugiej i trzeciej zaczął przeważać reprezentant Czech – Thomas Hron.

+93 kg Thomas Hron pok. Michała Turyńskiego – decyzja


Pierwszą walkę półfinału turnieju wagi ciężkiej zwyciężył faworyt lokalnej publiczności – Julius Mocka. Litwin od początku dyktował warunki Mołdawianinowi , trafiając go celnie kopnięciami, a w trzeciej rundzie także ciosami w tułów.

+93 kg Julius Mocka pok. Stepana Cirliga – decyzja


W walce wieczoru części HERO’s Series mogliśmy oglądać występ kolejnego Polaka, tym razem w formule MMA. Po zaledwie 53 sekundach walka zakończyła się przez poddanie na korzyść Litwina po duszeniu.

+93 kg Tomas Pakutinskas pok. Kamila Bazelaka – poddanie


Decyzją sędziów zwyciężył Vikšraitis (Litwa), który od pierwszej rundy kontrolował walkę, a akcje Brytyjczyka nie robiły na nim wrażenia.

-71 kg: Henrikas Vikšraitis pok. Kurtisa Allena – decyzja


Pojedynek MMA pomiędzy Rosjaninem a Litwinem decyzją sędziów zakończył się wygraną tego drugiego. To zwycięstwo będzie dla Aukštuolisa przepustką do walki w Japonii w RIZIN FIGHTING TOURNAMENT.

MMA -96 kg: Teodoras Aukštuolis pok. Alexandra Grebenkina – decyzja


W trzeciej walce dzisiejszego wieczoru od początku Valdemar Kulda (Litwa) mocno pracował w defensywie, trzymając Łotysza na dystans długimi ciosami prostymi.

-83 kg Valdemar Kulda pok. Raimonda Aukstikalnisa – decyzja


W drugiej walce wystąpił Polak – Dawid Mirkowski z warszawskiej Garuda Muay Thai Gym, który już w pierwszej rundzie kolanem na głowę zakończył pojedynek z Litwinem.

-71 kg: Dawid Mirkowski pok. Herkusa LukosiunasaTKO


Pierwsza walka już za nami. Początek należał do Jasiūnasa (Litwa), ale z czasem inicjatywę przejmował Laret (Holandia). Ostatecznie w ogłoszonej rundzie dodatkowej przez nokaut zwyciężył Holender.

-71 kg: Jordy Laret pok. Martynasa Jasiūnasa – KO

 

http://madfight24.com/wyniki-i-relacja-na-zywo-bushido-heros-i-kok-wgp-wilno-14-11-2015r/

Comments are closed.