Aż pięciu Polaków będzie się bić w Manchesterze

Aż pięciu Polaków będzie się bić w Manchesterze

20 listopada w samym sercu Manchesteru w Ritz odbędzie się gala MMAICE 9.

W piątkowy wieczór kibice mieszanych sportów walki będą mogli obejrzeć 10 pojedynków zawodowych i 9 amatorskich. Na gali pojawi się mocny polski akcent, ponieważ wystąpi aż 5 polskich zawodników.

Artur Brek wraca do klatki ICE FC po dwóch miesiącach od swojej pierwszej walki dla tej organizacji. Podczas debiutu we wrześniu polski wojownik bardzo szybko rozprawił się ze swoim przeciwnikiem w pierwszej rundzie. Teraz Artur skrzyżuje rękawice z anglikiem Martinem Sweeney.

Kolejny polski zawodnik, który stoczy pojedynek w Manchesterze to Kamil „Polish BearPodziński. Będzie to jego pierwsza zawodowa walka, w której zmierzy się z Tomem Bankevics.

Artur Głuchowski to kolejny Polak, który wystąpi podczas sobotniej gali, a jego przeciwnikiem będzie Dave Wilson.

Natomiast swoją pierwszą amatorską walkę w formule MMA stoczy pochodzący z Polski, doświadczony zawodnik tajskiego boksu Tomasz Gujski. W debiucie zmierzy się on z Jamesem Benn.

Następnym polskim zawodnikiem, któremu będziemy kibicować w Manchesterze to Bartosz Trybus. Bartek walczył wcześniej dla angielskiej organizacji GPUK i był posiadaczem pasa mistrzowskiego. Kolejną swoją amatorską walkę stoczy jednak dla ICE FC z Chrisem Pieroni.

W ten weekend szykuje się naprawdę emocjonujący piątkowy wieczór w Manchesterze. Wierzymy, że będzie to wieczór polskich zawodników, którzy zaprezentują się z jak najlepszej strony.

Comments are closed.