ONE Championship z nowymi inwestorami

ONE Championship z nowymi inwestorami

Organizacja ONE Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy z nowymi inwestorami. Sequoia India i Mission Holdings dołączyły tym samy do Heliconia Capital, która wsparła singapurską organizację rok temu.

Dzięki rozpoczęcie współpracy z Sequoia India i Mission Holdings kapitał firmowy ONE wzrósł do 100 milionów dolarów, co ma pozwolić na dalszy, spokojny rozwój marki na terenie Azji.

Chatri Sityodtong, dyrektor zarządzający ONE jest z tego powodu bardzo zadowolony.

– Jestem podekscytowany możliwością ogłoszenia rozpoczęcia współpracy z Sequoia. Naszą misją jest budowanie bohaterów, którzy inspirują, dają nadzieję i siłę różnym ludziom w całej Azji. Sequoia, jako jedna z najlepszych firm inwestycyjnych na świecie, ma na swoim koncie wiele inwestycji w firmy na ich wczesnym etapie rozwoju  i wsparcie ich w wychodzeniu na liderów rynku. Jestem przekonany, że ich doświadczenie i wsparcie pozwoli ONE na odniesienie sukcesu.

Sityodtong dodał również, że liczy, iż dzięki kolejnemu inwestorowi jego wizja zbudowania firmy wartej miliard dolarów już niedługo się urzeczywistni.

– Bardzo się cieszę, że firmy takie jak Sequoia, Missin Holdings i Heliconia Capital Management uwierzyły w naszą wizję zbudowania pierwszej sportowej firmy wartej miliard dolarów, która działa na terenie Azji.

Shailendra J Singh, dyrektor zarządzająca w Sequoia Capital, powiedziała, że widzi duży potencjał w organizacji ONE.

– Cieszę się, że będziemy współpracować z Chatrim, Mission Holdings i Heliconia. Jesteśmy pod wrażeniem potencjału jaki niosą z sobą sztuki walki zarówno oglądane na żywo jak i transmitowane w mediach. Wierzę, że razem z całym zespołem stworzymy lidera  rynku, który będzie docierał ze swoim produktem do ponad 4 miliardów ludzi w Azji.

Organizacja ONE Championship działa na rynku od roku 2011. Aktualne plany firmy, to przygotowywanie nawet 30 wydarzeń rocznie w różnych krajach na terenie Azji. Nowi inwestorzy mogą zatem znacząco pomóc w ich realizacji.

 

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.