Rozmowa z trenerem Arturem Kruszewskim przed II sezonem PWPW KLZ

Rozmowa z trenerem Arturem Kruszewskim przed II sezonem PWPW KLZ

Kolejna drużyna PWPW KLZ szykuje się do II sezonu. AZS-AWF Warszawa i jej plany na kolejną odsłonę zapaśniczej ligi PWPW KLZ. Rozmowa z Trenerem Arturem Kruszewskim.

Specjalnie dla kibiców PWPW KLZ ostoja składu trenerskiego AZS-AWF Warszawa, Trener Artur Kruszewski:

 

Trwa gorący okres przygotowań do kolejnego sezonu PWPW KLZ, jak drużyna AZS -AWF Warszawa wykorzystuje ostatnie przedsezonowe chwile?

            Jeśli chodzi o stronę sportową, to uzgadniamy i podpisujemy kontrakty z zawodnikami. Od strony organizacyjnej, co dla nas jest równie ważne, gdyż chcemy zaserwować naszym kibicom fantastyczne widowisko, to obecnie jesteśmy na etapie dopinania spraw związanych z wynajęciem obiektów, oraz dogadywania szczegółów z firmą, która zajmuje się stroną wizualną (oświetleniem, nagłośnieniem, efektami specjalnymi).

 

Czy szykujecie niespodzianki w składzie, czy też personalnie  nie przewidujecie zmian w drużynie, w porównaniu z pierwszym sezonem Ligi?

            Trzon drużyny, czyli nasi wychowankowie zostają z nami na następny sezon, mamy też nowych zawodników, ale jest jeszcze za wcześnie aby odkrywać karty. Gdy przystępowaliśmy do pierwszego sezonu chcieliśmy, aby nasi zawodnicy jak najwięcej walczyli i w tym temacie nie zmieniamy kierunku działania.

 

Jakie są przedsezonowe założenia warszawskiej drużyny?

Naszym założeniem jest to, aby jak najwięcej ludzi przychodziło na nasze mecze i wychodząc z nich byli zadowoleni, że uczestniczyli w fajnie zorganizowanej i przeprowadzonej imprezie. Natomiast od strony sportowej bardzo byśmy chcieli wygrywać mecze u siebie. Celem podstawowym jest wejście do drugiej rundy.

 

Zawodnicy, zawodniczki, których z pewnością ujrzymy w barwach AZS -AWF Warszawa, postacie, które będą stanowić o sile warszawskiej ekipy.

            Na pewno w drużynie AZS-AWF Warszawa nie zabraknie niezawodnej Ani Łukasiak , efektownie walczącego Romka Pacurkowskiego , czy też dających emocjonujące walki Iwana Nylypiuka i Maksa Zakharchuk.

 

Proszę zachęcić w kilku zdaniach warszawskich sympatyków sportów walki, by przychodzili na Wasze mecze i dopingowali zapaśniczej reprezentacji AZS-AWF Warszawa.

            Zapraszamy na mecze młodej , walczącej widowiskowo drużyny AZS-AWF Warszawa. Ujrzycie Państwo, sportowe widowisko stojące na wysokim poziomie sportowym, chcemy , by nasze trybuny żyły walkami, bądźcie naszym „Jokerem”. Zapewniamy sportową , rodzinną atmosferę naszych meczy, pełną niespodzianek dla naszych wiernych Kibiców!!!

 

 

 

 

 

Comments are closed.