JAN BŁACHOWICZ vs. DEVIN CLARK ORAZ OSKAR PIECHOTA vs. JONATHAN WILSON DODANE DO KARTY WALK UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK

JAN BŁACHOWICZ vs. DEVIN CLARK ORAZ OSKAR PIECHOTA vs. JONATHAN WILSON  DODANE DO KARTY WALK UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK

UFC ogłosiło dzisiaj dwie kolejne walki, które będą miały miejsce na gali UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK, w sobotę 21 października w Ergo Arenie. Sprzedaż biletów na to wyczekiwane wydarzenie rozpocznie się w piątek 11 sierpnia o 10:00.

 

Polak, Jan Błachowicz (19-7; walczący z Warszawy, Polska), wejdzie do Oktagonu po raz siódmy i zrobi wszystko co w jego mocy, aby powrócić do czołowej piętnastki kategorii półciężkiej. Na drodze stanie mu Devin Clark (8-1; walczący z Sioux Falls, Południowa Dakota, USA), z intencją sprawienia niemiłej niespodzianki miejscowym kibicom oraz zapewnienia sobie trzeciej wygranej z rzędu.

 

UFC potwierdziło również zakontraktowanie Oskara Piechoty (9-1; walczącego z  Gdańska, Polska), jednego z najlepszych w kategorii średniej w Polsce. Zanim odezwało się do niego UFC, Piechota znokautował swoich dwóch ostatnich rywali w 36 i 32 sekundy. Natomiast jego rywal, Jonathan Wilson (7-2; walczący z San Bernardino, Kalifornia, USA), w swoim debiucie w UFC znokautował Chrisa Dempsey w zaledwie 50 sekund. Fani mogą być pewni, że tej nocy nie zabraknie fajerwerków ze strony obu tych zawodników i zdecydowanie nie mogą tego przegapić.

 

Na gali UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK zawalczą również Trevor Smith z Ramazanem Emeevem w starciu kategorii średniej oraz Adam Wieczorek, który w swoim debiucie zmierzy się z Dmitriim Smoliakovem.

 

foto: fotokorpus

 

Comments are closed.