Floyd Mayweather… 50-0!

Floyd Mayweather… 50-0!

To była walka, na którą czekali nie tylko fani sportów walki, ale sportu w ogóle. To była walka, która pobiła chyba wszelkie rekordy finansowe, poczynając od cen biletów i kończąc na wynagrodzeniu zawodników. To była walka, która przez wielu była zapowiadana jako walka stulecia… i można by tak chyba wymieniać w nieskończoność. Jesteśmy już po tym niesamowitym wydarzeniu i znamy zwycięzcę pojedynku. Czy rzeczywiście ten pojedynek wyłonił najlepszego wojownika globu?

Floyd Mayweather wygrał przez TKO w 10 rundzie i potwierdził, że jest świetnym bokserem. „Money” wygrał swoją 50 zawodową walkę i pozostaje niepokonany. W tej walce można było zauważyć, że ring to było jego naturalne środowisko, a Conor niestety często błądził, choćby zadając ciosy młotkowe w tył głowy. Conor McGregor niestety na debiut w zawodowym boksie wybrał sobie zdecydowanie za dobrego i za bardzo doświadczonego przeciwnika.

Floyd Mayweather po walce pożegnał się z kibicami i zapowiedział, że była to jego ostatnia walka… zdecydowanie ostatnia.

Comments are closed.