Bartosz Leśko vs Paweł Brandys na FEN 19!

Bartosz Leśko vs Paweł Brandys na FEN 19!

Poznaliśmy trzecią walkę gali Fight Exclusive Night 19, która odbędzie się we Wrocławiu. W tej walce rękawice skrzyżują Bartosz Leśko (5-0, 2 KO, 3 SUB) i Paweł Brandys (6-4, 3 KO, 2 SUB). Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA w kategorii do 84 kilogramów. Dla obu zawodników będzie to drugie starcie pod szyldem FEN.

Bartosz Leśko podczas gali z numerem 17. w Gdyni w maju tego roku pokonał przed czasem Aleksandra Rychlika, przez poddanie w drugiej rundzie, czym skradł serca trójmiejskiej publiczności. To zwycięstwo było dla niego bardzo ważne, ponieważ walczył przed własną publicznością. Gdańszczanin na co dzień trenuje w słynnym klubie „Mad Dogs”. Do tej pory Leśko, wszystkie pięć pojedynków kończył przed czasem, co może być gwarancją bardzo ekscytującego widowiska.

Paweł Brandys jest bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego przyszłego rywala. Na swoim koncie ma już 10 stoczonych walk, w tym sześć wygranych. Pięć pojedynków wygrał przed czasem – trzy przez nokaut i dwie przez poddanie. Brandys dwukrotnie walczył z dobrze znanym kibicom organizacji FEN, Marcinem Naruszczką. Pierwszy pojedynek tych wojowników zakończył się remisem, a w walce rewanżowej to Naruszczka okazał się minimalnie lepszy i wygrał na punkty. Dla Pawła Brandysa będzie to drugi występ dla federacji FEN. Do klatki powraca po zwycięstwie z maja tego roku, kiedy pokonał Denisa Vygovskiego przez nokaut już w pierwszej rundzie.

Zestawienie tych dwóch zawodników ze sobą gwarantuje emocjonujące starcie, które prawdopodobnie zakończy się przed czasem.
– Obiecywałem wielkie grzmoty i tak będzie we Wrocławiu. Leśko i Brandys z 11 wygranych wspólnie pojedynków aż 10 zakończyli przed czasem. Czy coś więcej muszę dodawać, żeby przekonywać o wyjątkowości tego starcia? Chyba nie – powiedział pewny siebie prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Na tę chwilę znamy już trzy pojedynki, do których dojdzie podczas gali Fight Exclusive Night 19 „Bitwa o Wrocław”. Federacja zapowiada, że już wkrótce poznamy nazwiska kolejnych zawodników, których występy będziemy mogli podziwiać we Wrocławiu.

Bilety na FEN 19 „Bitwa o Wrocław” dostępne są na stronie www.fen-mma.com/bilet/, Biletyna.pl, Eventim.pl, Kupbilet.pl

Comments are closed.