Cage Warriors z nową umową telewizyjną

Cage Warriors z nową umową telewizyjną

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła podpisanie nowej umowy telewizyjnej z bezpłatnym kanałem FreeSports. Pierwszą galą pokazaną w tej stacji będzie Cage Warriors 86, która odbędzie się 16 wrześnie w Londynie. Pozostałem trzy gale zaplanowane na ten rok, również będą pokazane w FreeSports.

Szefostwo Cage Warriors liczy, że dzięki podpisanej umowie marka otworzy się na zupełnie nową publiczność. FreeSports dociera bowiem do 18 milionów domostw w Wielkiej Brytanii.

Podpisanie umowy z tą telewizją spowoduje również, że marka Cage Warriors dołączy do pokazywanej na antenie FreeSports piłki nożnej, lidze rugby, NHL oraz NASCAR.

Do tej pory Cage Warriors można było oglądać w Wielkiej Brytanii na kanale BT Sport oraz w internetowej usłudze Fight Pass należącej do organizacji UFC. Brytyjska marka współpracuje jednak również z innymi telewizjami na całym świecie: Viasat, Eleven Sports Network, Setanta, PPTV i D-Sports.

Dodatkowo Cage Warriors współpracuje z firmą The Sport Bible, która zajmuje się udostępnianiem walk z kart wstępnych marki na portalu Facebook.

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.