KSW z nowym partnerem telewizyjnym w Irlandii

KSW z nowym partnerem telewizyjnym w Irlandii

Tuż przed zbliżającą się wielkimi krokami galą KSW 40, do której dojdzie 22 października w Dublinie, organizacja ogłosiła podpisanie umowy telewizyjnej z irlandzką stacją eir Sport.

Dzięki podpisanej umowie, stacja nie tylko pokaże na swojej antenie nadchodzące wydarzenie, ale wcześniej wyemituje również sześć ostatnich gal organizacji KSW.

Jak mówi Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, umowa z eir Sport ma być początkiem długoterminowej współpracy.

– Dzięki najbliższej gali w Dublinie pozyskaliśmy silnego partnera telewizyjnego. Jest to nowa, ale długoterminowa umowa i liczę, że ta współpraca znacząco wpłynie na wzmocnienie szeregów miłośników gali KSW.

Na KSW 40 dojdzie między innymi do starcia Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem McSweeneyem. Kibice zobaczą również niezwykle wyczekiwany rewanż pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Normanem Parkiem w starciu, którego stawką będzie pas wagi lekkiej. Bronić tytułu wagi muszej będzie również „Królowa Przemocy”, Brazylijka Ariane Lipski. Po dwóch latach do klatki powróci były mistrz wagi lekkiej Maciej „Irokez” Jewtuszko, a kartę otworzy pojedynek debiutujących w KSW Konrada Iwanowskiego z Paulem Lawrence’em.

www.kswmma.com

Comments are closed.