Paige VanZant wyda swoją biografię

Paige VanZant wyda swoją biografię

Paige VanZant, zawodniczka organizacji UFC, zdecydowała się na wydanie książki.  Będzie to autobiografia młodej fighterki, która pokaże jej drogę od czasów bycia zastraszoną dziewczyną w okresie dorastania, do stania się zawodową sportsmenką zajmującej się mieszanymi sztukami walki.

– Jestem bardzo szczęśliwa mogąc zaprezentować wam okładkę mojej książki, która zostanie wydana w kwietniu przyszłego roku – napisała VanZant na Instagramie. –  Nie mogę się doczekać kiedy ją przeczytacie.

Jak piszą przedstawiciele wydawnictwa Hachette Books, książka, której angielski tytuł brzmi „Rise. Surviving the fight of my life” będzie inspirującą podróż pokazująca rozwój kobiety, która nie tylko jest jedną z najlepszych zawodniczek na świecie, ale jest również symbolem siły.

VanZant ma dopiero 23 lata, a swoją zawodową karierę w MMA rozpoczęła w roku 2012. Do organizacji UFC trafiła dwa lata później. Na swoim koncie ma siedem zwycięstw i trzy porażki. Popularność zyskała nie tylko dzięki walkom w oktagonie, ale również występem w amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami.

 

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.