Friday Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim

Friday Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim
Na zdjęciu od lewej – Kamil Gardzielik, trener Paweł Kłak, Maciej Sulęcki oraz Michał Żeromiński.

 

Już tylko osiem dni pozostało do gali Friday Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim, która odbędzie się w piątek 13 października! Głównymi bohaterami tej imprezy będą Jordan Kuliński (5-0-1, 1 KO) oraz Norbert Dąbrowski (20-7-1, 8 KO). W stawce dziesięciorundowej potyczki znajdzie się tytuł Mistrza Polski. Obaj panowie są na ostatniej prostej przygotowań.

Podczas Friday Boxing Night kibice obejrzą też między innymi ciekawe starcie byłego mistrza Polski w boksie olimpijskim w wadze średniej – Kamila Gardzielika (4-0, 2 KO) który skrzyzuje rekawice z doświadczonym Artiomem Karpecem (21-5, 6 KO). Dobijający się z hukiem do czołówki naszego kraju Gardzielik sparował najpierw w Warszawie z Maciejem Sulęckim (25-0, 10 KO), a teraz obaj panowie przenieśli się do Karpacza, gdzie kontynuują swoje przygotowania.
Trzecią zatwierdzoną walką będzie pojedynek w limicie kategorii junior ciężkiej. Młody i perspektywiczny Krzysztof Twardowski (2-0, 2 KO) będzie miał tym razem dużo trudniejszą przeprawę. Naprzeciw niego stanie bowiem Michał Bańbuła (12-28-4), który rekordem może nie straszy, ale boksował z wieloma znakomitymi pięściarzami, a doświadczenie wyniesione z tych walk sprawia, że dla takich młodych zawodników jak Twardowski jest bardzo solidnym sprawdzianem.

Organizatorem gali jest Marcin Piwek ze swoją grupą Fight Events.

Bilety – najtańsze już od 20 złotych, są jeszcze do nabycia na stronie eventim.pl.

Comments are closed.