DSF Kickboxing Challenge 11 – CEREMONIA WAŻENIA – 26.10 Arena Ursynów

DSF Kickboxing Challenge 11 – CEREMONIA WAŻENIA – 26.10 Arena Ursynów

To będzie ostatni akord przed wielkim świętem kickboxingu! W najbliższy czwartek, tj. 26 października o godzinie 15:00 w Arenie Ursynów (ul. Pileckiego 122) odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed piątkową galą DSF Kickboxing Challenge 11.  To oznacza, że najlepszy kickboxing w Polsce już w tym tygodniu ponownie zawita do Warszawy. Po raz drugi będzie to Arena Ursynów.

DSF Kickboxing Challenge 11 to wydarzenie międzynarodowe, spełniające światowe standardy. W zaplanowanych 11 starciach tego wieczoru, zobaczymy m.in. pożegnalną walkę legendy polskiego żeńskiego kickboxingu – Doroty Godziny, międzynarodowy mecz Polska vs Francja czy debiutującego w Federacji Dawida Kasperskiego, złotego medalistę tegorocznych The World Games.

Na ceremonii ważenia obecni będą wszyscy zawodnicy, gwiazdy federacji oraz goście specjalni. Będzie to doskonała i zarazem ostatnia okazja przed galą, do spotkania z nami.

Gorąco zachęcamy kibiców do przybycia na ceremonię ważenia. To jedyny moment, w którym można znaleźć się tak blisko bohaterów gali DSF Kickboxing Challenge 11. Poczuć dreszczyk emocji, który towarzyszy zawodnikom przed walką… Poza tym, wśród osób przybyłych do Areny Ursynów, rozlosujemy bilety na piątkową galę. Zapraszamy! Transmisja ceremonii ważenia będzie do obejrzenia na oficjalnym profilu federacji na Facebooku https://www.facebook.com/DSFKickboxingChallenge.

Comments are closed.