Daniel Omielańczuk wraca do korzeni i zadebiutuje w DSF Kickboxing Challenge!

Daniel Omielańczuk wraca do korzeni i zadebiutuje w DSF Kickboxing Challenge!

Weteran UFC Daniel Omielańczuk wraca do korzeni i wiąże się z najlepszą federacją kickboxingu w Polsce. Jego pierwszy występ na gali DSF Kickboxing Challenge odbędzie się 9 grudnia w Warszawie.

 

– Jestem ciekawy, czy jeszcze się sprawdzę w tej formule. W walkach MMA bazowałem na stójce, nie byłem zawodnikiem parterowym. Jestem teraz lepszym stójkowiczem, niż kiedy biłem się przed laty w K-1 – przyznaje bez ogródek były gwiazdor UFC. – Czy umiem kopać? Zaraz mogę wam pokazać przed kamerą! Trzymam formę i chcę łączyć występy w K-1 oraz MMA – kończy nowy nabytek DSF.

 

Niewykluczone, że już w niedalekiej przyszłości 35-letni Omielańczuk spotka się w ringu z innymi gwiazdami wagi ciężkiej polskiego kickboxingu – ponaddwumetrowym Tomaszem Klimiukiem oraz zawodowym mistrzem świata WAKO PRO – Michałem Turyńskim, którzy dziś bronić będą biało-czerwonych barw w międzynarodowym meczu Polska-Francja. Na temat debiutu Daniela Omielańczuka w federacji więcej dowiecie się dziś po 19:00 ze studia przed DSF Kickboxing Challenge 11 (informacje o transmisji LIVE na samym dole).

 

– Tu nie będzie słabej walki! – zapewnia dumny prezes Sławomir Duba. – Mecz Polska-Francja, występ Królika i pożegnalny pojedynek Doroty Godziny, do tego main event z udziałem mistrza World Games Dawida Kasperskiego. Nie umiem powiedzieć, która walka będzie najciekawsza. To po prostu trzeba zobaczyć – kończy szef DSF KC.

 

OTO PEŁNA KARTA WALK DSF Kickboxing Challenge 11:

Walka nietelewizyjna (3 x 3 min)

 1. K-1 (-71 kg) Tomasz Brotoń vs Nikolay Kozeleckiy

Walka Muay Thai (3 x 3 min)

 1. M-T (-71 kg) Kamil Piątkiewicz vs Cezary Zugaj

Międzynarodowy mecz Polska-Francja

 1. K-1 (-86 kg) Maksymilian Bratkowicz vs Henry Florian
 2. K-1 (-75 kg) Marcin Mazurkiewicz vs Mimoun Zahafi
 3. F-C* (-81 kg) Łukasz Wichowski vs Ibrahim Fettar
 4. K-1 (+91 kg) Tomasz Klimiuk vs Tomy Blanco
 5. K-1 (+91 kg) Michał Turyński vs Mouniman Kevin

Walki rankingowe w K-1

 1. K-1 (-65 kg) Michał Królik vs Pavel Douhi
 2. K-1 (-65 kg) Mateusz Rajewski vs Aleksander Kalicki

Co-Main Event (walka o mistrzostwo DSF Kickboxing Challenge)

 1. K-1 (-56 kg) Dorota Godzina vs Sylwia Kaliś

Main Event – WALKA WIECZORU

 1. K-1 (-86 kg) Dawid Kasperski vs Boubaker El Bakouri

* Walka w formule Full Contact zakontraktowana na 4 rundy po 2 minuty. Wszystkie pozostałe walki (K-1 oraz Muay Thai) odbędą się na dystansie 3 rund po 3 minuty

 

Bilety na DSF Kickboxing Challenge 11 w cenie od 50 PLN są jeszcze dostępne w serwisie eventim.pl. Otwarcie bram o godzinie 18:00. Transmisja na żywo w Player.pl (początek studia o 19:00 i pierwsza walka w K-1) oraz w Canal+ Sport 2 (od 20:00).

Comments are closed.