GWIAZDY ŚWIATOWYCH ZAPASÓW W PWPW KLZ !!!

GWIAZDY ŚWIATOWYCH ZAPASÓW W PWPW KLZ !!!

Drużyny PWPW KLZ wykorzystują czas na kolejne transfery. Dotychczas z tej możliwości skorzystały dwie zapaśnicze ekipy z grupy „B” PWPW KLZ. Lider grupy „B” AZ SUPRA BROKERS Wrocław, już w najbliższym meczu z KS Budowlani Łódź, będzie walczył w swoim składzie z Mistrzem olimpijskim Aleksiejem Miszinem ( Rosja ). Aleksiej Miszin to zawodnik, który będzie rywalizował w kategorii wagowej do 85 kg, a w rundzie rewanżowej, może też startować w wadze do 98 kg. Miszin to zawodnik najwyższej klasy światowej, to bardzo mocne wzmocnienie ekipy z Wrocławia. Kolejny transfer AZ SUPRA BROKERS Wrocław, to wicemistrzyni Świata z roku 2017, Aline Focken ( Niemcy ). Zawodniczka z Niemiec, może z powodzeniem rywalizować w wadze 69 kg i 75 kg.

Zespołem, który wciąż walczy o wyjście z grupy „B”, jest drużyna KS Budowlani Łódź. Łodzianie sięgnęli po posiłki z Armenii. W barwach KS Budowlani Łódź, już niebawem zobaczymy Artura Shahinyana. Zawodnik z Armenii w tegorocznych Mistrzostwach Świata zajął XI m. w kategorii wagowej do 85 kg. Wydaje się, że może rywalizować też w kategorii wagowej do 98 kg. Łodzianie w składzie z reprezentantem Armenii, stają się kandydatem do awansu z grupy ,do rozgrywek play -off.

Kibice PWPW KLZ, z niecierpliwością oczekują kolejnych ciekawych transferów. Czy pozostałe zespoły dokonają zmian w swoich drużynach ? Czy w rundzie rewanżowej fazy zasadniczej ujrzymy nowe gwiazdy światowych zapasów ? Na odpowiedź musimy poczekać do końca listopada. Jednego możemy być pewni – walka o awans do rozgrywek play -off , będzie bardzo zacięta i wyrównana.

NOWE GWIAZDY PWPW KLZ :

ALEKSIEJ MISZIN
MISTRZ OLIMPIJSKI.
MISTRZ ŚWIATA
Dwukrotny wicemistrz Świata.
Dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Świata
Sześciokrotny Mistrz Europy
Wicemistrz Europy
Sześciokrotny Mistrz Rosji.

 

ALINE FOCKEN
Mistrzyni Świata
Wicemistrzyni Świata
Dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Europy
IX m. Igrzyska olimpijskie.

 

ARTUR SHAHINYAN
Dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Europy.
Wicemistrz Świata i Wicemistrz Europy juniorów.
Brązowy medalista Mistrzostw Świata juniorów.

Comments are closed.