Twórcy KSW wśród najbardziej wpływowych ludzi sportu w Polsce

Twórcy KSW wśród najbardziej wpływowych ludzi sportu w Polsce

Fot. KSW

Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, współtwórcy i współwłaściciele organizacji KSW znaleźli się na 42. miejscu listy Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu 2017 roku, przygotowanej przez magazyn „Frobes”.

Uzasadniając taki wybór redakcja magazynu napisała, że twórcy organizacji KSW mają za sobą imponujący rok, ponieważ zorganizowali jedną z największych gal w historii dyscypliny, czyli KSW 39: Colosseum. Dodatkowo udowodnili, że dobrze identyfikują rynkowe trendy i dzięki temu potrafili, praktycznie od zera, zbudować nową dyscyplinę sportu w Polsce.

Tym samym twórcy organizacji KSW trafili do grona takich ludzi jak: Zbigniew Boniek, Adam Małysz, Adam Nawałka czy Robert Lewandowski.

Na liście magazynu „Forbes” znalazł się również Mariusz Pudzianowski, który nie tylko został uznany za jedną z najbardziej wpływowych osób, trafiając tym samym na 23. pozycję zestawienia, ale też znalazł się na trzecim miejscu rankingu najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim sporcie. Według badania instytutu Pentagon Research, przygotowanego wraz z magazynem „Forbes”, Mariusz Pudzianowski jest rozpoznawalny przez 75% respondentów.

Ranking 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie w 2017 roku powstał w oparciu o dwie części: ocenę oddźwięku społecznego kandydatów (w badaniach zostali podzieleni na dwie grupy: „sportowców” – aktywnych i byłych zawodników oraz trenerów, i „niesportowców” czyli przedsiębiorców, działaczy, menedżerów czy dziennikarzy sportowych) oraz ocenę ekspercką, której dokonało 16 specjalistów związanych ze sportem i biznesem.

źródło: kswmma.com

 

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.