Masternak i Włodarczyk w KSW?

Masternak i Włodarczyk w KSW?

Mateusz Masternak za pośrednictwem twittera poinformował, że byłby chętny stoczyć walkę w KSW.

„Skoro promotorzy boksu nie widzą potencjału w walce Master&Diablo, @martinksw i @MaciejKawulski to może wy widzicie? KSW 45?” – napisał Masternak.

Maciej Kawulski w odpowiedzi zaprosił „Mastera” do negocjacji – Jesteśmy otwarci . Masz mój numer. Zapraszamy na kawę do siedziby KSW. Chyba ,że wolisz Wiskey.

Czy rzeczywiście KSW mogłoby zorganizować walkę MMA pomiędzy pięściarzami? Niewątpliwie tak. Przecież były już prowadzone rozmowy z Arturem Szpilką, a wcześniej chodziły plotki o potencjalnym występie Mariusza Wacha w okrągłej klatce KSW. Zresztą coraz więcej zawodników z przeróżnych dyscyplin sportowych i to nie tylko ze sportów walki, decyduje się na występy w MMA. Dla samej federacji KSW byłoby to również bardzo korzystne, gdyż taki pojedynek na pewno przyciągnąłby na widownie i przed telewizory kolejną rzeszę kibiców.

W komentarzach pod twittem Masternaka padały też propozycje, aby KSW zaczęło pod swoim szyldem organizować również gale bokserskie. Taki ruch największej polskiej federacji MMA z pewnością byłby także ciekawą odpowiedzią dla grupy bokserskiej Babilon Promotions, która do niedawna była znana tylko z organizowania gal bokserskich, a ostatnio zaczęła również organizować gale MMA, wchodząc niejako na rynek KSW.

Comments are closed.