IMMAF poszukuje sponsorów i partnerów telewizyjnych

IMMAF poszukuje sponsorów i partnerów telewizyjnych

Organizacja International Mixed Martial Arts Federation rozpoczęła poszukiwania nadawców telewizyjnych i sponsorów, którzy chcieliby rozpocząć z nią współpracę w roku 2018 i 2019.

Przedstawiciele IMMAF są zainteresowani współpracą zarówno z nadawcami i sponsorami lokalnymi, jak i markami, które działają globalnie.

W zakresie współpracy telewizyjnej organizacja poszukuje wsparcia nie tylko przy transmisjach telewizyjnych organizowanych zawodów, ale również w zakresie transmisji internetowych.

Isobel Carnwath, dyrektor działu komunikacji w IMMAF uważa, że nadszedł najlepszy moment na rozpoczęcie współpracy z organizacją.

Teraz właśnie jest najlepszy czas na dołączenie sponsorów i nadawców do ruchu amatorskiego MMA, które przeżywa swój ogromny wzrost. Dzięki temu wzrostowi MMA stało się najszybciej rozwijającym się sportem na świecie, a organizacji IMMAF również podąża za tym trendem. Współpracując z naszymi partnerami staramy się, aby być blisko nich, by móc zagwarantować, że inwestycja w MMA będzie dla nich opłacalna.

Organizacja International Mixed Martial Arts Federation powstała w roku 2012 i zrzesza pod swoimi skrzydłami przedstawicieli ponad 60 państw.

 

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.