Dwa dni, dwie gale – drugie urodziny Ladies Fight Night!

Dwa dni, dwie gale – drugie urodziny Ladies Fight Night!

Double Trouble już za niespełna tydzień w Łodzi.

Podczas nadchodzącej urodzinowej gali kobiecej federacji – Ladies Fight Night zobaczymy wojowniczki, które występowały już na wielu prestiżowych galach takich organizacji jak UFC, Invicta FC, Bellator MMA, Glory czy KunLun.

W formule MMA i K1 będziemy mogli podziwiać starcia między innymi takich wojowniczek jak Żaneta Cieśla, która zmierzy się z Silvia La Notte (Włochy), a także Patricia Axling (Szwecja) z Cindy Silvestri (Francja). Wszystkie te zawodniczki mają już olbrzymie doświadczenie w ringu.

Nie zabraknie również lokalnych akcentów. Łodzianka, Katarzyna Sadura skrzyżuje rękawice ze Stephanie Egger (Szwajcaria), która znana jest również z walk w organizacji Invicta FC. Sadura ostatnio wygrała pojedynek w Poznaniu z bardzo doświadczoną Suvi Salmiemies (Finlandia). Liczymy na to, że Polka w swoim rodzinnym mieście przy wsparciu wiernych fanów powtórzy ten sukces.

W walce wieczoru gali LFN 8 (sobota) w formule MMA spotkają się Carolina Jimenez oraz Maguy Berchel (Francja). Jimenez znana jest już kibicom organizacji LFN gdyż walczyła na poprzedniej gali „IRA” w Ossie.

Kolejnym zaskakującym wydarzeniem będzie debiut Karoliny Owczarz, która zadebiutuje na gali LFN 7! Już w piątek Karolina Owczarz razem z Andrzejem Janiszem poprowadzi studio komentatorskie na gali Ladies Fight Night.

Hymn LFN w zaskakującej aranżacji tylko w Łodzi podczas gali LFN 8

Podczas gali LFN 8 pozasportową atrakcją wieczoru będzie łódzki zespół Samokhin Band. Muzycy zaprezentują się w nowej odsłonie i wykonają hymn LFN na żywo! To trzeba zobaczyć, a raczej usłyszeć.

Gala Ladies Fight Night „Double Trouble” podobnie jak wszystkie poprzednie gale będzie transmitowana bezpłatnie na Facebook’u oraz na stronie www.lfn.com.pl.

 

Comments are closed.