Marcin Tybura z nowym kontraktem!

Marcin Tybura z nowym kontraktem!

Jak poinformował serwis uniejów.net.pl Marcin Tybura podpisał nowy kontrakt z UFC.

Według zapisów umowy Tybura ma stoczyć kolejnych 6 walk w największej federacji MMA na świecie. Następną walkę Polak stoczy już 18 lutego z Derrickiem Lewisem na gali UFC Fight Night 126 w Austin w stanie Texas. Marcin już raz miał spotkać się z „Czarną Bestią” w październiku 2016 roku, jednak wtedy gala, która miała odbyć się na Filipinach została odwołana.

„Do walki z Lewisem miało już raz dojść i tak czułem, że nasze drogi i tak się kiedyś skrzyżują. To mocny rywal, z mocnym ciosem, ale jestem pewny siebie i zrobię wszystko, żeby wygrać ten pojedynek. Lewis jest nade mną w rankingu wagi ciężkiej i głównie takie walki mnie obecnie interesują” – powiedział Tybura serwisowi uniejów.net.pl.

Marcin Tybura do kolejnej walki tak, jak poprzednio zamierza przygotowywać się w klubie JacksonWink w USA – „Obecnie czekam na nową wizę i zaraz po świętach Bożego Narodzenia chcę wyjechać do USA na przygotowania. Znów będę trenował w JacksonWink Academy w Albuquerque. Jestem bardzo zadowolony z przygotowań do poprzedniej walki, rozwinąłem się jako zawodnik i dlatego pod koniec roku wracam do Nowego Meksyku.”

źródło: www.uniejów.net.pl

Comments are closed.