PAWEŁ BISZCZAK PRZECHODZI DO DSF KICKBOXING CHALLENGE!

PAWEŁ BISZCZAK PRZECHODZI DO DSF KICKBOXING CHALLENGE!

Rok 2018 zaczyna się od małego trzęsienia ziemi w polskim kickboxingu. Paweł Biszczak zasila szeregi DSF Kickboxing Challenge. To kolejne wielkie wzmocnienie najlepszej federacji promującej tę dyscyplinę sportu w Polsce. Zawodnik z Legnicy to mistrz Polski, Europy i świata w K-1. Ostatnio związany był z FEN.

– Melduję się na pokładzie DSF Kickboxing Challenge! – oznajmia Paweł Biszczak. – Czeka mnie nowe wyzwanie i możliwość sprawdzenia się z wartościowymi przeciwnikami, bo takie otrzymałem zapewnienia w nowej federacji. Chcę się mierzyć z najlepszymi zawodnikami na najwyższym poziomie! – kończy.

32-letni Biszczak zaczynał od Karate Kyokushin, ale rywalizuje też w Muay Thai i formule K-1, wszędzie z sukcesami. W 2012 roku został zawodowym mistrzem Europy WKN. Dwa lata później zdobył mistrzostwo Polski w K-1. Ostatnio występował w federacji FEN, gdzie w 2017 roku został mistrzem wagi półśredniej.

– Paweł Biszczak jest zawodnikiem na miarę takich legend polskiego sportu jak Marek Piotrowski, Przemek Saleta i Piotr Siegoczyński – przekonuje Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kickboxing Challenge. – Czujemy, że w wyniku tego transferu nasze szeregi zostały bardzo wzmocnione.

3 lutego Biszczak zadebiutuje na gali DSF Kickboxing Challenge 13 w Hali Orbita we Wrocławiu. Na mocy kontraktu stoczy dla federacji co najmniej 4 walki.

Już 3 lutego w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się pierwsza tegoroczna wielka impreza kickbokserska – DSF Kickboxing Challenge 13. W walce wieczoru o premierowy pas mistrzowski w kategorii do 86 kg zmierzą się dwaj mistrzowie świata – Maksymilian Bratkowicz i Mateusz Kubiszyn. Bilety są dostępne na ticketclub.pl.

źródło: dsfchallenge.com 

Comments are closed.