Ladies Fight Night wpiera 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ladies Fight Night wpiera 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
INFORMACJA PRASOWA

2018 rok zaczyna się dla zawodniczek LFN niewątpliwie jedną z najważniejszych walk, mianowicie na szali stoi wyrównanie szans w leczeniu najmniejszych i najbardziej bezbronnych w 26. Finale WOŚP.

 

14 stycznia już 26. raz wszyscy będziemy mieli okazję pomóc placówkom medycznym w Polsce. Tym razem, po raz kolejny, celem Finału WOŚP jest neonatologia. W większości oddziałów neonatologicznych sprzęt od Orkiestry stanowi podstawę nowoczesnego wyposażenia, jednak nadal szpitale zgłaszają gwałtowny wzrost potrzeb.

 

Mimo, że WOŚP przekazał już 3.844 urządzenia medyczne na wszystkie oddziały noworodkowe w Polsce dalej jest dużo do zrobienia, a pomocy potrzebują jeszcze setki innych dzieci.

 

My również wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, współpracując z łódzkim sztabem. Już od 5 stycznia możecie Państwo licytować m in. książki Joanny Jędrzejczyk i Iwony Guzowskiej z autografami autorek, nasze dwa unikatowe plakaty drukowane na płótnie, z ostatniej urodzinowej gali „DOUBLE TROUBLE”, a także czapki LFN z autografami Iwony Guzowskiej i Marcina „Różala” Różalskiego! Do akcji swoją cegiełkę dorzuca cały #LFNTeam! W linku do aukcji znajdziecie coś od Natalii Leciejewskiej, Małgorzaty Dymus, Weroniki Zygmunt czy Moniki Bohn.

 

Cały dochód przeznaczony zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

14 stycznia razem stańmy do ringu i zawalczmy o życie najmniejszych!

Zachęcamy do wzięcia udziału we wszystkich aukcjach.

http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=44861173

Do zobaczenia i siema!

#LFNTeam

Comments are closed.