„Car zapaśniczej maty” w półfinałach PWPW KLZ!!!

„Car zapaśniczej maty” w półfinałach PWPW KLZ!!!

Aleksiej Mishin (AZ Supra Brokers Wrocław) to kolejny z zawodników PWPW KLZ, którzy stanowią o sile swojego zespołu. Aleksiej Mishin, to wybitny zapaśnik i niezwykły człowiek. Zawodnik o wielkim doświadczeniu i niezwykłej umiejętności dzielenia się swoją życiową pasją. Pasją, którą są oczywiście zapasy .

 

Aleksiej Mishin  ( AZ Supra Brokers Wrocław) :

I sezon w PWPW KLZ

 

Walki w PWPW KLZ

2 wygrane. 1 porażka

 

MISTRZ OLIMPIJSKI

Mistrz Świata

Dwukrotny wicemistrz Świata

Dwukrotny brązowy medalista mistrzostw Świata

Sześciokrotny Mistrz Europy.

Wicemistrz Europy

Siedmiokrotny Mistrz Rosji

Czterokrotny wicemistrz Rosji

Dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Rosji

Pięciokrotny zwycięzca Międzynarodowego turnieju im. I. Poddubnego

Zawodnik CSKA Moskwa

Trener: Aleksander Terakanov

Rosyjski „Car zapaśniczej maty” mimo upływu lat, wciąż w wybornej dyspozycji. Jego walki cechuje wybitne „czucie rywala” i znakomita taktyka walki . Daje się zauważyć, że  wielkiemu mistrzowi, zaczyna nieco brakować zapaśniczego zdrowia. Pojawia się więc szansa dla młodych wilków zapaśniczej maty. W pierwszym meczu fazy play -off, rywalem Aleksieja Mishina będzie zapewne ktoś z dwójki – Arkadiusz Kułynycz lub Łukasz Fafiński. Wszystko zależy od taktycznych ustaleń zgiersko- radomskiego składu trenerskiego. Bez względu na to, kto będzie rywalizował z rosyjskim mocarzem, będzie to bardzo ciekawa walka. Walka, która będzie znakomitą promocja sportu zapaśniczego.

Aleksiej Mishin, to zawodnik o wielkiej sportowej klasie. Jest przy tym, człowiekiem niezwykle skromnym i otwartym. W swoim zespole (AZ Supra Brokers Wrocław), jest wzorem dla młodszych kolegów. On sam, mocno dopinguje swojej ekipie i czuje się bardzo dobrze we wrocławskiej AZ Supra Brokers.  Alesiej Mishin, to sportowiec, który lubi stawiać sobie nowe cele. Jak powiedział – „chcę jeszcze wystartować na Mistrzostwach Europy w 2019 roku (08.02 2019 r, będzie obchodził 40 urodziny). Droga do tego celu, wiedzie przez finał PWPW KLZ”.

 

 

Comments are closed.