PWPW KLZ – walka o wielki finał !!!

PWPW KLZ – walka o wielki finał !!!

27 lutego, cztery najlepsze drużyny sezonu zasadniczego rozpoczynają rywalizację w fazie play-off.  Zwycięzcy półfinałów walczyć będą w wielkim finale PWPW KLZ 2017/2018.

W pierwszym meczu play-off zmierzą się,  KS Budowlani Łódź i AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski(27.02.2018). Druga parę tworzą, AZ Supra Brokers Wrocław i Boruta – Olimpijczyk Wrestling Team Zgierz& Radom (28.02.2018)

 

Prezentujemy drużyny, które walczyć będą o tytuł Mistrza Polski PWPW KLZ. Rozpoczynamy od rewelacyjnego beniaminka PWPW KLZ- KS Budowlani Łódź.

 

KS Budowlani Łódź

 

II m.   – Grupa „B”  PWPW KLZ 2017/2018

Beniaminek rozgrywek PWPW KLZ.

 

Zwycięstwa w fazie zasadniczej:

KS AZS AWF Warszawa (17:15), (23:8)

MKZ Unia Racibórz (20:12)

 

Porażki w fazie grupowej :

AZ Supra Brokers Wrocław (12:22), (16:19)

MKZ Unia Racibórz (11:20)

 

Najwyższe zwycięstwo: (23:8) z  KS AZS AWF Warszawa

 

 Team Leader : Gevorg Sahakyan (MP 2017, trzykrotny MVP -runda zasadnicza PWPW KLZ -sezon 2017/2018)

 

Najskuteczniejsi zawodnicy :

 

Zapasy kobiet: Martina Kuenz

Styl wolny: Kamil Skaskiewicz

Styl klasyczny: Gevorg Sahakyan

 

Przewidywany skład na pierwszy mecz fazy play-off:

Julita Omilusik, Said Gazimagomedov, Gevorg Sahakyan, Lenka Hockova, Bartłomiej Żuraw, Krzysztof Niklas, Martina Kuenz, Kamil Skaskiewicz, Artur Shahinyan

 

Miejsce rozgrywania meczy : ATLAS ARENA Łódź

 

Trener : Ryszard Leśniewski

 

Menadżer drużyny : Paweł Krupiński

 

Paweł Krupiński – menadżer beniaminka PWPW KLZ, KS Budowlani Łódź specjalnie dla sympatyków PWPW KLZ:

„Szanowni Państwo. Beniaminek ligi PWPW KLZ  – KS. Budowlani Łódź, sprawił  nie lada niespodziankę  w rozgrywkach rundy zasadniczej PWPW KLZ 2017/2018. Drużyna awansowała do fazy play-off.  Być czwartą drużyną, wśród tak mocnych i utytułowanych ekip, to dla nas wielki sukces. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku na tym etapie.

27 lutego zaczynamy półfinał i ciężki bój o awans do finału Mistrzostw Polski PWPW KLZ.  Na naszej drodze stoi bardzo dobry zespół, który broni tytułu z ubiegłego roku. AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski, to drużyna, która w  swoich szeregach  ma bardzo dobrych i utytułowanych zawodników klasy światowej. Niezmiernie jestem wdzięczny moim podopiecznym, którzy swoją postawą, dają nam szansę obejrzenia tych zawodników w bezpośredniej konfrontacji na macie i to już za tydzień, 27 lutego w łódzkiej Atlas Arena. Jestem pewny, że zrobimy wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i stawić czoło najlepszej drużynie ubiegłego sezonu. Niech mata weryfikuje, kto będzie finalistą Mistrzostw Polski w tym roku. Myślę, że powinienem pochwalić cała drużynę. Wszyscy pracowali ciężko na ten wspaniały sukces, jakim jest walka w play off.

Organizacyjnie jest mi ciężko oceniać nasze spotkania. Zawsze można zorganizować lepiej, aby osoby, które oglądają nasz sport zapaśniczy, czuły się na zawodach komfortowo, a ich doping zawsze pomagał nam w zwycięskich bojach. Za doping i wsparcie, chcę naszym sympatykom bardzo podziękować i prosić o więcej w play off PWPW KLZ”

 

Comments are closed.