Bilety na Go Active Show 2018 już w sprzedaży!

Bilety na Go Active Show 2018 już w sprzedaży!

Już dzisiaj wystartowała przedsprzedaż biletów na najbardziej wyczekiwane sportowe wydarzenie roku! Joanna Jędrzejczyk, Ewa Chodakowska, Dorian Yates, Qczaj i wiele innych gwiazd sportu, to tylko kilka z całej plejady gwiazd, które będzie można spotkać podczas największych w Polsce targów sportowych Go Active Show w dniach 18-20 maja 2018, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Impreza otrzymała patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Razem ze startem sprzedaży biletów na www.ebilet.pl dla kupujących organizatorzy przygotowali niespodziankę. Każdy kto dokona zakupu biletu w dniach 1- 7 marca, otrzyma oryginalny Fit Shaker z autografem swojej ulubionej gwiazdy.

Bezpłatne wejście czeka na osoby z branży B2B, które zarejestrują się na stronie www.goactive.pl.

W programie drugiej edycji zaplanowano mnóstwo atrakcji, zarówno dla sportowych amatorów, profesjonalistów, jak i dla branży. W Wydarzeniu udział wezmą gwiazdy różnych dyscyplin sportu. Twarzami wydarzenia będą mistrzyni Polski, Europy i świata Joanna Jędrzejczyk oraz najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce Ewa Chodakowska.

Nowością tegorocznej edycji będzie odbywające się po raz pierwszy Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness z udziałem prezenterów i instruktorów z całego kraju. Specjalnie na potrzeby forum w Ptak Warsaw Expo stanie basen, w którym uczestnicy targów na własnej skórze sprawdzą możliwości fitnessu w wodzie.

Podczas targów odbędą się także m.in. Międzynarodowe Zawody Kulturystyczne IFBB Diamond Cup, największe zawody kettlebell w Europie Środkowej WKSF World Kettlebell Sport Federation, największy w Polsce maraton spinningowy wewnątrz hali POLISH SPINNING® EVENT, Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness Fitness Extravaganza i największe w Polsce zawody crossfitowe GARGAGE GAMES. Uczestnicy będą bić rekord Guinnessa w jednoczesnych ćwiczeniach na trampolinach.

Niezmotoryzowanych na targi dowiozą bezpłatne autobusy z centrum Warszawy. Wszystkie szczegóły i atrakcje dostępne na www.goactive.pl

Comments are closed.