DKW Fight Night 2 już 5 maja – Arena Legionowo

DKW Fight Night 2 już 5 maja – Arena Legionowo

Po udanym debiucie w Chełmie nadszedł czas na drugą edycję gali DKW Fight Night. Organizatorzy zapowiadają, że będzie ona przygotowana z jeszcze większym rozmachem i gwarantują, że kolejne wydarzenie, podobnie jak pierwsza gala, dostarczy niesamowitych emocji wszystkim kibicom sportów walki. DKW FN 2 odbędzie się na Arenie Legionowo, czyli na większym obiekcie niż gala z numerem jeden.

– Nauczeni doświadczeniem jeszcze bardziej skupiamy się na dopasowaniu zawodników tak, aby wszystkie walki przyspieszały tętno widzom na hali i przed telewizorami – zapowiadają właściciele DKW. – „Fight Card” stopniowo będzie ujawniany, ale już teraz możemy potwierdzić udział m.in.: Judyta Rymarzak, Marcin Filipczak, Maciek Król, Patryk Buczko oraz Łukasz Kaśniewski. W oktagonie pojawią się również zawodnicy zaprzyjaźnionego Berkut WCA Fight Team min. brat fenomenalnego Anzora Azieva, Mansur, który po swoim występie na WCA Fight Night 4 przystąpi do pojedynku na DKW Fight Night 2.

5 maja w Legionowie zostanie stoczonych 10 pojedynków w formule MMA na zasadach obowiązujących w największej federacji na świecie – UFC.

Organizatorzy zapewniają, że i tym razem nie zabraknie gości specjalnych, o których obecności będą informować na bieżąco.

Pierwsza pula biletów do sprzedaży internetowej trafi w piątek 2 marca.

Comments are closed.