DSF Kickboxing Challenge wstępuje do wojska!

DSF Kickboxing Challenge wstępuje do wojska!

16 marca najlepsza polska federacja promująca kickboxing podpisała umowę z Akademią Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Uroczystość odbyła się podczas IV Mistrzostw Polski Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie. Zawody odbyły się na terenie uczelni. To początek długofalowej współpracy.

Federację reprezentowali Paweł Słodownik i Grzegorz Fronczak, który z upoważnienia prezesa Sławomira Duby podpisał dokumenty. W imieniu Akademii Wojsk Lądowych umowę parafował Rektor – Komendant AWL gen. bryg. dr hab. inż. Dariusz Skorupka.

– Cieszę się z zawartego porozumienia AWL z DSF Kickboxing Challenge. Dla mnie sztuki walki w wyszkoleniu żołnierza to priorytet. Jestem przekonany, że na tej współpracy skorzystają obie strony – powiedział Rektor uczelni.

Z podpisania umowy z uczelnią wojskową bardzo zadowolony jest również prezes DSF Kickboxing Challenge Sławomir Duba.

 Zawsze byłem, jestem i będę sercem blisko wojska. Prawdziwy żołnierz nigdy nie przestaje nim być. A jeżeli możemy współpracować w zakresie podniesienia wyszkolenia żołnierzy, to tym bardziej się cieszę. Jedno jest pewne – żeby być dobrym żołnierzem, trzeba mieć serce wojownika, dlatego ta współpraca jest bardzo transparentna  mówi.

Podczas gali kończącej mistrzostwa odbyło się 11 finałów w różnych kategoriach wagowych. Każdy ze zwycięzców oprócz pasa i pucharu otrzymał podwójne zaproszenie na DSF Kickboxing Challenge 14 z walką wieczoru Marcin Różalski kontra Jerome Le Banner.

www.dsfchallenge.com

Comments are closed.