Światowa czołówka kulturystów na targach Go Active Show 2018!

Światowa czołówka kulturystów na targach Go Active Show 2018!

Międzynarodowe zawody kulturystyczne IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier

 

To już pewne. Drugą edycję największych w Polsce targów sportowych Go Active Show uświetnią zawody kulturystyczne o międzynarodowej randze. Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitness (IFBB) potwierdziła właśnie, że w dniach 18-20 maja podczas targów Go Active Show odbędą się zawody IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier. Do Warszawy zjadą więc kulturyści i fitneski z całej Europy, ale nie tylko. Zawodnicy zmierzą się w 6 konkurencjach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego – członek IFBB – szacuje liczbę uczestników wydarzenia na około 300. Wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników (IFBB World Elite Ranking), prowadzonym przez IFBB.

Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitness to największa i najprężniej działająca organizacja w sportach sylwetkowych na świecie. Założona w 1946 roku, skupia 194 państwa z całego świata. Organizuje coroczne mistrzostwa kulturystów amatorów na poziomie światowym, kontynentalnym i krajowym oraz mistrzostwa świata zawodowców (IFBB Elite Pro World Championships), a także wiele innych prestiżowych imprez dla zawodowych kulturystów i fitnesek.

Największe w Polsce Targi Sportowe Go Active Show odbędą się w dniach 18-20 maja 2018 r. w Ptak Warsaw Expo. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej informacji: goactiveshow.pl

Comments are closed.