Graham za Le Bannera na DSF 14!

Graham za Le Bannera na DSF 14!

Na dwa dni przed galą DSF Kickboxing Challenge 14 doszło do zamiany zawodnika w walce wieczoru.

Na skutek kontuzji kolana Jerome Le Banner nie będzie mógł wystąpić na Warszawskim Torwarze i po raz drugi już nie przyjdzie mu się zmierzyć z Marcinem Różalskim.

 

Jerome Le Banner przeszedł badania w Polsce. Kontuzja kolana jest prawdziwa i wyklucza go z walki z Marcinem Różalskim na gali DSF14. „Geronimo” jest wyłączony ze startów na ok. dwa miesiące. W piątek w ringu zastąpi go znakomity australijski kickbokser Peter Graham, który przygotowywał się na zastępstwo i po raz drugi zmierzy się z Różalem”. Le Banner będzie gościem honorowym gali, spotka się też z fanami podczas czwartkowej ceremonii ważenia, która odbędzie się o godzinie 11:00 w klubie Stodoła” – poinformowała federacja DSF na facebooku.

Wyniki badań Jerome Le Banner:

 

W zastępstwie za Francuza w ringu naprzeciw „Różala” stanie Peter Graham. Marcin Różalski miał już okazję walczyć z Australijskim wojownikiem na gali KSW. W pierwszym starciu, które odbyło się w formule MMA, Polak musiał uznać wyższość Grahama. Czy teraz uda mu się zrewanżować w formule K1? Wszystko będzie jasne już w piątek 13 kwietnia.

Federacja DSF zaprasza na ceremonię ważenia, która odbędzie się w czwartek 12 kwietnia o godzinie 11:00 w klubie Stodoła w Warszawie.

 

foto: www.facebook.com/dsf

Comments are closed.