Krzysztof Jotko i Adam Wieczorek na gali UFC on FOX 29

Krzysztof Jotko i Adam Wieczorek na gali UFC on FOX 29

Dwóch polskich zawodników wystąpi na gali UFC on FOX 29 w ten weekend.

Krzysztof Jotko już po raz 10 wkroczy do oktagonu amerykańskiej federacji MMA – UFC. Po początkowo dobrej serii 5 zwycięstw z rzędu Jotko wraca jednak po dwóch porażkach. W dwóch ostatnich walkach Polak uległ Davidowi Branchowi – w maju 2017 roku i Uriah Hall we wrześniu 2017 roku. 14 kwietnia w Glendale Jotko skrzyżuje rękawice z Bradem Tavaresem, który jest po trzech zwycięstwach z rzędu.

Śledź statystyki i wyniki walk gali UFC on FOX 29 na żywo

Drugim Polakiem, którego zobaczymy w sobotnią noc to Adam Wieczorek, który w listopadzie zeszłego roku udanie zadebiutował w oktagonie najpotężniejszej federacji MMA na świecie. Na gali UFC Fight Night 121 Wieczorek wypunktował Anthony’ego Hamiltona i po 15-minutowym pojedynku sędziowie jednogłośnie wskazali jego jako zwycięzcę tego starcia. Polak w drugiej walce w UFC stanie naprzeciw Arjan Bhullar, który również udanie debiutował w tej federacji w zeszłym roku. Co ciekawe Bhullar jest zapowiadany przez UFC jako pierwszy zawodnik w historii federacji, który wystąpi w turbanie.

At #UFCGlendale and competing on the day of Vaisakhi, Arjan Singh Bhullar will be the first athlete in the UFC to wear a turban on his entrance to the Octagon.” – facebook.com

Comments are closed.