Go Active Show już w maju. Zobacz atrakcje największych targów sportowych w Polsce

Go Active Show już w maju. Zobacz atrakcje największych targów sportowych w Polsce

Spotkania z gwiazdami sportu – Ewą Chodakowską, Joanną Jędrzejczyk, mistrzem olimpijskim Kamilem Stochem, medalistami olimpijskimi Dawidem Kubackim i Stefanem Hulą, zawodnikami KSW i trenerami fitness, a także międzynarodowe zawody (m.in. IFBB Diamond Cup i WKSF World Kettlebell Sport Federation), intensywne treningi, inspirujące szkolenia i warsztaty oraz spektakularne wyzwania, jak maraton spinning czy bicie rekordu Guinnessa w ćwiczeniu na trampolinach – największe w Polsce targi sportowe zachwycają atrakcjami. Go Active Show już w dniach 18-20 maja, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Bilety już w sprzedaży. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zobacz co w programie!

Trening Joanny Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk – prawdziwa mistrzyni sportu na targach Go Active Show 2018 zaprezentuje swój  pokazowy trening. Pokaz, będący połączeniem elementów sztuk walki i fitness, będzie niezwykłą okazją do zobaczenia w akcji tej wielokrotnie utytułowanej zawodniczki. Jędrzejczyk spotka się też z fanami. Mistrzyni rozda autografy. Będzie też okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Choda Games, czyli niespodzianka od Ewy Chodakowskiej

Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce, popularyzatorka aktywnego i zdrowego trybu życia już po raz drugi będzie twarzą Go Active Show. Poprzednio Ewa poprowadziła wielki, trzygodzinny trening fitness, podczas którego podjęto próbę pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących „deskę”. Na tę edycję Ewa przygotowała kolejne emocjonujące wyzwanie – zawody Choda Games złożone z 7 wymagających etapów. Uczestnicy zmierzą się z: biegiem wahadłowym, skokiem z pełnym wyprostem na skrzynię, jazdą na rowerze spinningowym, burpees, ćwiczeniami na wioślarzu, spacerem farmera z kettlami oraz ćwiczeniami z piłą lekarską. Równocześnie na 7 torach rywalizować będzie siedmiu śmiałków.

Stoch, Kubacki i Hula – trening z medalistami olimpijskimi

To wydarzenie absolutnie bez precedensu. Trzej najlepsi polscy skoczkowie narciarscy ubiegłego sezonu, na czele ze zdobywcą Pucharu Świata i mistrzem olimpijskim z Pjongczangu – Kamilem Stochem – poprowadzą wyjątkowy trening dla wszystkich fanów. Razem z brązowymi medalistami olimpijskimi: Dawidem Kubackim i Stefanem Hulą przybliżą wszystkim kibicom, jak wygląda ich codzienna praca. 30-minutowy trening dla uczestników Go Active Show to pierwsza tego typu inicjatywa w historii polskich skoków narciarskich. Uwielbiani przez Polaków zawodnicy z pewnością nie odmówią swoim fanom również autografów i pamiątkowych zdjęć.

Treningi z gwiazdami

Dwoje treningi i szkolenia podczas Go Active Show przeprowadzą gwiazdy, które w ten sposób będą promować zdrowy i aktywny tryb życia. Oprócz Ewy Chodakowskiej i Joanny Jędrzejczyk gośćmi targów będą także: wszechstronna trenerka personalna i instruktorka fitness Adrianna Palka, pełen góralskiej werwy trener personalny Qczaj, najbardziej energetyczna para polskiej sceny fitness – Fit Lovers, Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym – Natalia Gacka-Dressler, rodzinny duet fitness motywatorek – Siostry Bukowskie, nadzieja polskiej kulturystyki, Mistrz Polski Juniorów – Adam Piwko, oraz popularni trenerzy personalni Mariusz Mróz i Kozak Trener

IFBB Diamond Cup

Podczas drugiej edycji Go Active Show swoje zawody przeprowadzi Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu – IFBB. Do Warszawy zjadą więc kulturyści z całej Europy, ale nie tylko. Zmagania potrwają trzy dni, a zawodnicy zmierzą się w 6 kategoriach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników, prowadzonym przez IFBB.

Strefa Fana KSW

Przez wszystkie trzy dni targów, w specjalnej Strefie Fana KSW na odwiedzających czekać będą zawodnicy i sędziowie. Pokazy nauki techniki i zasad KSW przeprowadzi sędzia główny – Tomasz Bronder. Zawodnicy będą podpisywać autografy oraz pozować do pamiątkowych zdjęć z fanami. Nie zabraknie też pokazowego treningu czy emocjonujących pojedynków na spojrzenia, czyli Face to Face pomiędzy uczestnikami najbliższej Gali KSW. Niecodzienną atrakcją będzie też możliwość wejścia do oryginalnej klatki Federacji KSW.

POLISH SPINNING® EVENT

Polish Spinning® Event to największy w Polsce maraton spinningowy wewnątrz hali! Ponad 200 stanowisk, sześć godzin ćwiczeń, czterech profesjonalnych masterów – obok tego wydarzenia nikt nie przejdzie obojętnie. Polish Spinning® Event stworzy atmosferę prawdziwego kolarskiego wyścigu i zainspiruje tysiące odwiedzających Go Active Show do spinningu.

WKSF World Kettlebell Sport Federation

to będą największe zawody kettlebell w Europie Środkowej. Ponad 150 zawodników z całego świata zmierzy się w 6 konkurencjach. Emocje gwarantowane. Wielkie widowisko przyciągnie uwagę zarówno tych, którzy odważniki kettlebell już znają, jak i wszystkich ciekawych tej coraz popularniejszej formy treningu.

Aqua Mania by SAF AQUA®

Na Go Active Show lepiej zabierz strój kąpielowy i przyłącz się do uczestników I Ogólnopolskiego Forum Aqua Fitness – prezenterów i instruktorów z całego kraju. W halach Ptak Warsaw Expo stanie basen, w którym uczestnicy targów na własnej skórze sprawdzą możliwości fitnessu w wodzie.

Odwiedzający zobaczą, że coraz popularniejszy na świecie aqua fitness to nie tylko przyjemny i bezpieczny relaks dla seniorów, jak większości wciąż się kojarzy. Ćwiczenia w wodzie mogą bowiem przybrać również formę naprawdę wymagających treningów i być alternatywą dla siłowni czy fitnessu. I właśnie w tym tkwi ich sukces – aqua fitness z satysfakcją i efektami trenować mogą osoby w każdym wieku.

Jump it! Skaczemy po rekord Guinnessa

To wydarzenie przyciągnie uwagę wszystkich miłośników fitness. Już po raz drugi uczestnicy Go Active Show podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa! Tym razem będziemy mierzyć się z równoczesnymi ćwiczeniami na trampolinach. Żeby zapisać się w słynnej księdze z rekordami, równocześnie podskakiwać musi ponad 375 śmiałków. Każdy na osobnej trampolinie i przez co najmniej 5 minut. Uczestników do ćwiczeń zagrzewać będą świetni mastertrenerzy: Sylwia Socha, Patrycja Kmieciak i Krzysztof Sojka oraz 12 instruktorów. Wszystko to na najlepszym, profesjonalnym sprzęcie – trampolinach sportowych Jump it!, które każdy trening zmieniają w niesamowitą i skoczną zabawę.

„Battle of the Bars” – międzynarodowe zawody street workout

Najbardziej widowiskowe zawody międzynarodowe w street workout na zasadach 1 vs 1 po raz pierwszy w Polsce. 16 zawodników (4 z Polski i 12 z zagranicy) weźmie udział w pojedynkach, które ocenią sędziowie z Wielkiej Brytanii, Austrii i Holandii. Organizatorem jest Polski związek Kalisteniki i Street Workoutu przy współpracy z World Calisthenics Organization oraz Dynasty Workout. Poza nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi zwycięzca otrzyma dziką kartę wraz z zagwarantowanym wyjazdem na finał tournamentu do Dubaju międzynarodowej organizacji WCO.

World Street Workout National Championship of Poland 2018

Najwyższej rangi krajowe zawody street workout, czyli Mistrzostwa Polski Street Workout federacji WSWCF. Po raz drugi na Go Active Show. W wydarzeniu udział weźmie maksymalnie 30 najlepszych zawodników oraz 15 zawodniczek. Każdy z zawodników będzie miał możliwość pokazania się z jak najlepszej strony w dwóch rundach. Zwycięzca zawodów oraz zdobywca drugiego miejsca pojadą na Mistrzostwa Świata w Moskwie.

Fitness Extravaganza

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness to zawody, w których do megapozytywnej, sportowej rywalizacji staną kluby fitness z całej Polski. Walczące ze sobą kluby zaprezentują pokazowe, autorskie lekcje fitness prowadzone przez kilkuosobowe teamy instruktorskie. Do zajęć – w charakterze uczestników – będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający Go Active Show. Dla klubów Fitness Extravaganza będzie więc doskonałą okazją do zaprezentowania swoich metod i programów treningowych tysiącom potencjalnych klientów, dla odwiedzających natomiast zawody to szansa do zobaczenia różnego stylu pracy instruktorów oraz poznania oferty klubów. Zwycięzcę zawodów wyłoni loża ekspertów.

GARGAGE GAMES – największe zawody crossfitowe w Polsce

Wszystko zaczęło się w 2012 roku w Łodzi, gdzie grupa pasjonatów stworzyła unikatową imprezę, wyłaniającą najsprawniejszych ludzi w Polsce. Na przestrzeni 6 lat startowało tutaj ponad 5000 zawodników, którzy zmierzyli się z ponad 200 zadaniami, w 28 edycjach. Garage Games –  największa impreza typu Throwdown w naszym kraju tym razem zawita do Warszawy. Organizatorzy po raz pierwszy przygotowali starty w rozszerzonej kategorii Masters dla zawodników 35+, 40+, 45+ oraz 50+ – i po raz pierwszy – drużynowe zawody dla par mieszanych. W ciągu dwóch dni zmierzy się tutaj ponad 140 zawodników z całego kraju i Europy Środkowej. Sportowe widowisko z pewnością przyciągnie uwagę tysięcy odwiedzających targi, a rywalizujący zawodnicy  dla wielu z nich staną się inspiracją do podjęcia wyzwania treningu crossfit.

 

To nie wszystko. Organizatorzy zapowiadają kolejne gwiazdy i sportowe emocje. Targi Sportowe Go Active Show 2018 odbędą się w dniach 18-20 maja, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na targi dowiozą bezpłatne autobusy z centrum Warszawy. Impreza odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Szczegóły i bilety na stronie wydarzenia: goactiveshow.pl i Facebooku.

 

Comments are closed.