WARSAW BOXING NIGHT: FONFARA vs SILLAKH już 16 czerwca na warszawskim Torwarze!

WARSAW BOXING NIGHT: FONFARA vs SILLAKH już 16 czerwca na warszawskim Torwarze!

W czerwcu 2006 roku Andrzej Fonfara (28-5, 17 KO) zadebiutował na zawodowych ringach, pokonując na punkty Miroslava Kubika. Był to jednak jego jedyny występ w Polsce, bo już 20 dni później walczył w Stanach Zjednoczonych. To właśnie z tamtym rynkiem jest najbardziej kojarzony. Po dwunastu latach wraca jednak do Polski: 16 czerwca wystąpi na warszawskim Torwarze.

Jego czerwcowym rywalem będzie dobrze znany polskim kibicom Ismaił Siłłach (25-5, 19 KO). Ukrainiec wystąpił m.in. w 2017 roku na Polsat Boxing Night, kiedy to po niesamowitej walce przegrał jednogłośnie na punkty z Mateuszem Masternakiem.

Warsaw Boxing Night to pierwsza gala boksu zawodowego zorganizowana przez Warsaw Sports Group, MB Promotions i Fonfara Promotions. Walka Andrzeja Fonfary będzie zdecydowanie najważniejszym daniem wieczoru, ale oczywiście to tylko przedsmak atrakcji czekających na fanów boksu! W programie znajdzie się pięć walk głównych, które na żywo będzie mogło obejrzeć 7 tysięcy kibiców i gości zgromadzonych na trybunach Torwaru.

Kup Bilet

Comments are closed.