Karate Combat – nowy projekt na rynku sztuk walki

Karate Combat – nowy projekt na rynku sztuk walki

Organizacja Karate Combat ogłosiła rozpoczęcie działalności profesjonalnej ligi karate. Starcia w lidze są prowadzone w formule pełnokontaktowej, a widzowie mają dostęp do materiałów przez portal karate.com oraz w specjalne aplikacje na systemy iOS i Android.

Wydarzenie poprzedzające rozpoczęcie sezonu Karate Combat: Genesis odbyło się w lutym, w  Budapeszcie. Natomiast pierwsze wydarzenie, które będzie przekazywane strumieniowo na żywo Karate Combat: Inception odbędzie się w Miami Beach 26 kwietnia. Następnie zostanie zorganizowane starcie USA przeciwko Iranowi w maju w Dubaju, a w roku 2018 organizacja zawita również do Aten, Las Vegas, Hongkongu i Tokio.

Jak do tej pory organizacja Karate Combat przyciągnęła do siebie ponad 100 najlepszych karateków z 30 krajów, w tym znaleźli się Elhadji Ndour z USA, Achraf Ouchen z Maroka, Dionicio Gustavo z Republiki Dominikany, Davy Dona z Francji, George Tzanos z Grecji i Rafael Aghayev z Azerbejdżanu.

Jak zapewniają przedstawiciele organizacji, Karate Combat to nowoczesny sposób na przeżywanie sportu zoptymalizowany pod względem konsumpcji cyfrowej i mobilnej. Liga jako pierwsza wyświetlać będzie dane biometryczne, żywieniowe, treningowe i pozyskane z DNA w czasie rzeczywistym przez specjalnie dostosowany, interaktywny panel Heads-Up Display, dzięki czemu fani będą mieli większy niż kiedykolwiek wcześniej dostęp do wszystkich ukrytych mocnych i słabych stron zawodników.

– Karate wraca! Około 50 milionów Amerykanów ćwiczyło karate w jakimś momencie swojego życia, a liczba ta jest jeszcze większa na całym świecie. Jednak jak do tej pory sport ten nie miał profesjonalnej ligi – skomentował Michael DePietro, główny dyrektor wykonawczy Karate Combat.

Głównym portalem dystrybucji treści Karate Combat jest strona karate.com, w tym aplikacje mobilne. Wydarzenia i materiały dostępne będą także przez szereg kanałów cyfrowych, telewizyjnych i OTT na całym świecie, w tym aplikację FITE, YouTube, Twitch, The Fight Network, Facebook, Rumble, Titan Channel i Dailymotion.

Karate Combat to marka, która nie tylko prowadzi profesjonalną ligę karate kontaktowego, ale także zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego i zarządza międzynarodową siecią dojo. Firma pracuje nad ewolucją tego tradycyjnego sportu przez portal karate.com oraz markowe aplikacje mobilne. Siedziba firmy mieści się w Nowym Jorku, a dodatkowe biura znajdują się w Calabasas w stanie Kalifornia i w Budapeszcie.

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.