NAJLEPSZE BILETY NA KSW 44, PRZY WYJŚCIU ZAWODNIKÓW, JUŻ DOSTĘPNE!

NAJLEPSZE BILETY NA KSW 44, PRZY WYJŚCIU ZAWODNIKÓW, JUŻ DOSTĘPNE!

Najlepszy widok walk w oktagonie dostępny na wyciągnięcie ręki – już dzisiaj kup bilety na KSW 44 i ciesz się najwiekszymi sportowymi emocjami, z najlepszych miejsc w ERGO Arenie!

W jednym z głównych pojedynków KSW 44 Ostatni pogromca Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, Martin Zawada (28-14-1, 18 KO, 5 Sub) będzie rywalem Michała Materli (25-6, 7 KO, 12 Sub) w jednym z głównych. Walka odbędzie się w umownym limicie do 90 kilogramów.

Na gali KSW 44 w walce wieczoru zobaczymy niezwykle oczekiwane starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a byłym mistrzem, Karolem Bedorfem. O wakujący pas KSW w wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Do klatki wejdzie też Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem. Filip Wolański skrzyżuje rękawice z Danielem Torresem. Berserker ze Szczecina, Gracjan Szadziński zmierzy się z Paulem Redmondem, a irlandzki pionier Chris Fields przywita w KSW brazylijskiego bombardiera, Wagnera Prado. Gala KSW 44 rozpocznie się od pojedynku pomiędzy Dawidem Gralką a Sebastianem Przybyszem.

Kup Bilet

Comments are closed.