FM POWER WEEKEND 2018 – Bilety już w sprzedaży!

FM POWER WEEKEND 2018 – Bilety już w sprzedaży!

Już 23 czerwca w warszawskim Teatrze Palladium odbędzie się FM POWER WEEKEND 2018. To niewątpliwie najlepsze SHOW oraz jedyna okazja do poznania najbardziej motywujących osób w Polsce.

Kup bilet i weź udział w najważniejszym wydarzeniu branżowym w Polsce!

Bilety na FM POWER WEEKEND 2018*

*liczba biletów ograniczona na poszczególne wydarzenia.

W programie FM POWER WEEKEND:

Poznamy i nagrodzimy najlepszych SUPERBOHATERÓW MOTYWACJI w ramach jubileuszowej 5. EDYCJI PLEBISCYTU FITNESS MOTYWATORY – statuetka FM staje się marzeniem bardzo wielu osób, a część z nich jest już w gronie nielicznych, którzy w podziękowaniu za motywację innych, otrzymali wyjątkową nagrodę, m.in.: Małgorzata Mączyńska, Katarzyna Dziurska, Natalia Gacka-Dressler, Jakub Mauricz, Jacek Kramek, Tomasz Słodkiewicz, Radosław Smyk czy Jacek Ratusznik.

MUSCLEMANIA POLAND SHOW 2018– Pierwsza polska edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów, relacje na żywo transmitowało m.in. radio ESKA a podsumowanie pokazów można było obejrzeć m.in. w telewizji TVN24, TTV oraz zagranicznych serwisach internetowych. To jedyna możliwość, by przeżyć na żywo wydarzenie od którego swoją karierę rozpoczął m.in.: Ulisses, Tavi Castro, Simeon Panda, Chul Soon i wiele innych osobowości ze świata fitness.

Na koniec wspólnie uczcimy finał Najbardziej Motywującego Weekendu w Polsce przy wyśmienitym cateringu oraz muzycznych atrakcjach!

Redakcja

FitnessMotywatory.pl

Comments are closed.