Nowe nazwiska na karcie walk ACB JJ 15

Nowe nazwiska na karcie walk ACB JJ 15

Niedawno ACB ogłosiło swój powrót do Polski. Organizacja po raz kolejny zaprasza na galę ACB JJ oraz Mistrzostwa Europy. Tym razem w formule No-Gi. Podczas gali, 4 sierpnia, na macie ACB JJ zobaczymy wielu topowych grapplerów.

Loska vs Witkowski.jpg
Znamy już nazwiska Brazylijczyków, którzy na gali powalczą o pasy. W pierwszym pojedynku Joao Miyao vs Augusto Mendes, czyli gwiazda współczesnego BJJ kontra zawodnik UFC. W drugim Joao Rocha vs Victor Honorio. Organizatorzy zapowiedzieli  też superfight z udziałem topowych zawodników MMA, ale na konkretne nazwiska przyjdzie nam jeszcze chwilę zaczekać.
Tymczasem ogranizacja odsłoniła kolejne zestawienia gali ACB JJ 15.

Krzysztof Suchorabski vs Janusz Andrejczuk

Mistrz Polski z 2017 roku w kategorii 76 kg, Krzysztof Suchoborski to zawodnik Copacabana Team Kielce. Jego przeciwnikiem będzie Mistrz Europy ADCC z 2016 Janusz Andrejczuk główny trener białostockiej filii Ze Radiola Team — Urban Jiu Jitsu. To kolejny, po Witkowski vs Loska pojedynek czarnych pasów BJJ z Polski na gali ACB JJ 15.

Ayub Magomadov vs Claudio Calasans

Ayub Magomadov to 29-letek z Rosji. Zawodnik z czołówki rosyjskiego BJJ. Jego przeciwnikiem będzie czarny pas z Brazylii, Claudio Calasans. Niezwykle doświadczony, 34-letni grappler ze 114 zwycięstwami na koncie. Trenował z takimi zawodnikami jak Andre Galvao, Guilherme i Rafael Mendes, Bruno Frazatto.

Pablo Montovani vs Kim Terra

Pablo Montovani to młodszy kolega klubowy Calasansa. 24-letni zawodnik z Brazylii trenował pod okiem Andre Galvao i jest zdecydowanie w czołówce swojego pokolenia jeżeli chodzi o wagę piórkową. Kim Terra to 31-letni rodak Pablo. Czarny pas z wieloma medalami uważany jest za mocnego przeciwnika w swojej dywizji.

Osvaldo Mozinho vs Bruno Frazatto

Mozinho vs Frazatto to kolejne brazylijskie zestawienie mocnych czarnych pasów jiu jitsu.  Osvaldo Mozinho ma na swoim koncie 115 zwycięstw, podczas gdy jego o dwa lata starszy rywal, Bruno Frazatto zanotował ich dotychczas 44.

Gala ACB JJ 15 odbędzie się w sobotę, 4 sierpnia o godz. 17:00 w hali widowiskowo-sportowej ARENA URSYNÓW w Warszawie. W niedzielę, w tym samym miejscu, rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy No-Gi ACB JJ z pulą nagród w wysokości 50 000 dolarów.

Trwa przedsprzedaż biletów na galę. Tylko do końca czerwca można zakupić wejściówki na wydarzenie już za 40 zł.

Comments are closed.