MB Boxing Night: WOJNA DOMOWA

MB Boxing Night: WOJNA DOMOWA

MB Promotions powraca z Wojną Domową! Po galach z cyklu Polsat Boxing Night oraz wydarzeniu „Noc Wojowników” przyszła pora na kolejne pięściarskie święto. Grupa MB Promotions prowadzona przez Mateusza Borka zorganizuje kolejne pięściarskie wydarzenie. Już 17 listopada na otwarcie hali widowisko-sportowej w Radomiu odbędzie się gala z tytułem „Wojna Domowa”! MB Boxing Night WOJNA DOMOWA bilety na galę już w sprzedaży! Dostępne również bilety kolekcjonerskie oraz VIP!

Poznaliśmy już pierwsze nazwiska bohaterów, którzy porwą radomską publiczność! Elektryzująco zapowiada się na starcie w wadze junior ciężkiej dwóch niepokonanych pięściarzy. Młodzi, zdolni i głodni zwycięstw Adam Balski (12-0, 8 KO) oraz Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO) gwarantują prawdziwą ringową wojnę.

W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego (14-1-2, 5 KO) z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO). Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów.

W Radomiu wystąpi również niepokonany i niezwykle doświadczony Damian Jonak (40-0-1, 21 KO).

Kolejne nazwiska bohaterów „Wojny Domowej” zostaną ogłoszone już niebawem!

Aktualna karta walk gali „Wojna Domowa”:

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO)

Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs TBA

Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)

Poprzednie wydarzenia organizowane przez MB Promotions cieszyły się wielkim zainteresowaniem i przede wszystkim przyniosły sporą dawkę sportowych emocji stojących na najwyższym poziomie. 17 listopada z pewnością poziom zostanie utrzymany, a tytuł gali – „Wojna Domowa” – zapowiada konfrontacje polsko-polskie, które z pewnością podniosą jeszcze o kilka stopni temperaturę konfrontacji!

MB Boxing Night bilety

BILETY KOLEKCJONERSKIE dostępne przy zamówieniu z wysyłką pocztą albo kurierem – wzór dostępny TUTAJ

Bilety VIP zawierają catering ciepły i zimny, napoje bezalkoholowe oraz piwo

Bilety dla osób niepełnosprawnych – prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl

Zamówienia grupowe (powyżej 10 biletów) – prosimy o kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl

KUP BILET

MB Boxing Night bilety na galę WOJNA DOMOWA już dostępne! Gala boksu w Radomiu – MB Boxing Night – 17.11!

www.ebilet.pl

Comments are closed.