Proper 12, whiskey Conora McGregora gotowa

Proper 12, whiskey Conora McGregora gotowa

Conor McGregor, irlandzka gwiazda mieszanych sztuk walki, ogłosił, że zakończył prace nad wprowadzenie na rynek swojej własnej whiskey. Cały proces trwał już dość długo, ponieważ wraz z jego ogłoszeniem rozpoczęły się również problemy prawne McGregora z rejestracją znaku towarowego: The Notorius.

Teraz jednak McGregor ogłosił, że jego trunek będzie nosił nazwę Proper 12 i poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– To wspaniały dzień! – napisał McGregor – Projekt Notorious wreszcie ujrzał światło dzienne wraz z wprowadzeniem na rynek mojej irlandzkiej whiskey: Proper 12. Spędziłem całe swoje życie, studiując proces tworzenia whiskey pod okiem moje zmarłego dziadka i poświęciłem nieco ponad 3 lata na stworzenie tego trunku. Przedstawiam zatem Proper Whiskey, właściwą whiskey od właściwego Irlandczyka.

Warto przypomnieć, że McGregor podchodzi do swojego nowego biznesu bardzo poważnie. Niedawno napisał również, że wchodząc na rynek z własną marką, zamierza na nim poważnie namieszać.

– Szanuję markę Jameson, obecny numer jeden na rynku, ale nadchodzę z własną siłą i pasję. Nadchodzę, by przejąć kontrolę. Mamy tu 77 akrów niezrównanej irlandzkie ziemi i robimy niezrównaną whiskey. To, co tu produkujemy to płynne złoto.

 

mmabiznes.pl

fot: Conor McGregor, fot. instagram.com/thenotoriousmma

Comments are closed.