Gladiator Arena 12 – karta walk i gość specjalny!

Gladiator Arena 12 – karta walk i gość specjalny!

Gala Gladiator Arena 12 odbędzie się 6 października w Pyrzycach.

Jak poinformował nas organizator Wojciech Antczak, zaszły małe zmiany jeśli chodzi o termin rozpoczęcia wydarzenia. Gala ze względów organizacyjnych ostatecznie rozpocznie się o 17:30, a drzwi dla kibiców będą otwarte od 16:30. Oficjalne ważenie zawodników odbędzie się 5 października w Urzędzie Gminy Pyrzyce.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marcin „Różal” Różalski, który dla kibiców będzie dostępny w dzień imprezy od godziny 16.30 do 17.15 oraz około 15 minut po zakończeniu gali.

– Dla osób, które planowały kupić bilet w dzień gali, niestety mamy smutną informację – powiedział Wojciech Antczak. Wszystkie bilety na galę Gladiator Arena 12 zostały już sprzedane i niestety nie będzie możliwości dokupienia biletów w dniu imprezy.

 

Karta Walk:

Gala Gladiator Arena 12 odbędzie się w hali sportowej przy ul. Rolnej 5 w Pyrzycach.


OGŁOSZENIE ORGANIZATORA

 

    W związku z organizacją „GLADIATOR ARENA XII”, uprzejmie informuję, iż 05.10.2018 r. (piątek) w godz. od 18:00 do 06.10.18 r. (sobota) do godz. 23.00 wyłączona zostanie z ruchu ulica Rolna.

Proszę o stosowanie się do znaków drogowych umieszczonych po obydwu stronach drogi (zakaz zatrzymywania się/ postoju) z uwagi na prowadzoną imprezę.

W przypadku nie dostosowania się do istniejącego oznakowania będą podejmowane czynności mające na celu udrożnienie drogi na koszt właściciela pojazdu.

Ponadto prosimy o nie parkowanie od piątku samochodów przy drodze (równoległej do hali), jak również przy chodniku zlokalizowanym obok parkingu przy ul. Rolnej 5.                      

Za niedogodności serdecznie przeprasza organizator.

/-/ Wojciech Antczak

Comments are closed.