West Fighting MMA 4 – 28 października w Gorzowie Wielkopolskim

West Fighting MMA 4 – 28 października w Gorzowie Wielkopolskim

Pod koniec października w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się gala sportów walki – West Fighting MMA. Będzie to już czwarte wydarzenie organizowane pod szyldem WFMMA. W walce wieczoru wystąpi Paweł Krawczuk, który nie przegrał jeszcze żadnej walki występując na galach West Fighting MMA. Przeciwnikiem Krawczuka będzie Wojciech Janusz reprezentujący Szczecińskich Berserkersów. Walka odbędzie się w kategorii do 94 kg.

Podczas gali WFMMA 4 kibice będą mogli obejrzeć 3 walki w formule K-1, 4 amatorskie oraz 3 walki zawodowe w MMA. Organizatorzy gali zadbali o to, by wszystkie walki odbyły się na najwyższym sportowym poziomie, ściągając zawodników z klubów z Polski i z Niemiec.

Na gali obecny będzie również zawodnik KSW – Grzegorz Szulakowski, który stanie w narożniku swojego zawodnika Przemysława Dzwoniarka.

Gala West Fighting MMA 4 odbędzie się 28 października w Gorzowie Wielkopolskim, w Hali Sportowej, przy ulicy Czereśniowej 4.

 

Bilety do nabycia są w klubie Biegański Jamniuk Gorzów, ul. Głowackiego 9, Gorzów Wlkp. oraz przez internet na stronie bilety.fm

Cena biletów: od 30 zł do 100 zł

Miejsca VIP – zamówienia tel. 665 003 045.

 

Plan Gali Sportów Walki 2018:

15:30 – rozpoczęcie sprzedaży biletów;

16:00 – walki dzieci i młodzieży w kickboxingu i K1;

17:00 – oficjalne otwarcie Gali.

Comments are closed.