UFC z własną biżuterią

UFC z własną biżuterią

Organizacja UFC w ostatnim czasie poinformowała o kilku nowych partnerach biznesowych, którzy rozpoczęli współpracę z amerykańskim potentatem MMA. Wśród nich znalazły się firmy z branży alkoholowej oraz spożywczej. Teraz natomiast do organizacji dołączyła firma jubilerska Bixler, która działa na amerykańskim rynku od ponad 230 lat. Dzięki współpracy z UFC pozyskała prawa do produkcji biżuterii inspirowanej zarówno sportowcami organizacji jak i samą marką MMA.

Na początku Bixler ma zaoferować swoim klientom wybór pierścionków, spinek do mankietów, naszyjników, bransoletek i kolczyków dla kobiet i mężczyzn.

– Rozpoczęcie współpracy z tak znaną i doświadczoną marką jubilerksą jest dla nas prawdziwym zaszczytem – powiedziała Tracey Bleczinski, wiceprezes UFC ds. produktów dla konsumentów. – Firma Bixler ma długą tradycję w dostarczaniu wysokiej jakości biżuterii. Cieszymy się, że możemy nieustannie oferować naszym fanom nowe projekty i niestandardowe elementy inspirowane przez UFC.

Umowa pomiędzy UFC i Bixler została podpisana na kilka lat. Całość współpracy ma objąć USA i Kanadę, ale produktu będzie można również kupować na całym świecie poprzez internetowy sklep UFC.

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.