UFC z własną halą i zapleczem produkcyjnym

UFC z własną halą i zapleczem produkcyjnym

Organizacja UFC zdecydowała, że miejsce, w którym do tej pory były kręcone kolejne programy z serii „The Ultimate Fighter” zostanie przebudowane i znacząco powiększone. Dzięki temu projektowi powstanie też mała arena, która będzie mogła pomieści 1700 widzów. W hali tej mają być nagrywane dalej kolejne części programu „The Ultimate Fighter”, jak również mają odbywać się wydarzenia z cyklu “Dana White’s Tuesday Night Contender Series” .

Szef UFC zapowiedział także, że w tym miejscu mogą być organizowane małe gale bokserskie lub inne zawody ze świata sportów walki. Dzięki temu ruchowi organizacja będzie mogła również we własnym zakresie przygotowywać niektóre gale z cyklu Fight Nights, które nie wypełniają dużych aren.

Prace nad halą mają zostać zakończone w lipcu przyszłego roku. Miejsce ma być niezwykle nowoczesne. Ma mieć podziemny parking, własną siłownie i salę treningową oraz być w pełni przystosowane do nagrywania produkcji telewizyjnych.

Co ciekawe, szef UFC jest też otwarty na to, aby użyczać halę innym, mniejszym organizacjom, które chciałby tam przygotować swoje wydarzenia.

 

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.