Gale DSF Kickboxing Challenge w TVP Sport!

Gale DSF Kickboxing Challenge w TVP Sport!

Organizacja DSF Kickboxing Challenge z przytupem zakończy rok 2018. Ostatnia gala w tym roku przyniesie bowiem wielkie grzmoty w wadze ciężkiej. W walce wieczoru mocarny Białorusin Piotr Romankiewicz będzie bronił tytułu w starciu z debiutującym w federacji DSF arcymistrzem kickboxingu Tomaszem Sararą.

Co jednak ważne, organizacja ogłosiła również, że wydarzenie to będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport.

– BOOM! DSF Kickboxing Challenge od teraz w TVP Sport – napisali przedstawiciele organizacji w serwisie Facebook. – Dziś dyrektor sportowy federacji DSF Robert Złotkowski i pretendent do tytułu mistrza wagi ciężkiej Tomasz Sarara pojawili się w programie „Rring”, by zapowiedzieć galę DSF 18, która odbędzie się 8 grudnia w Ząbkach.

Warto przypomnieć, że organizacja DSF wcześniej współpracowała z NC+, jednak w ostatnim czasie pozostawała bez partnera telewizyjnego.

Podczas gali DSF Kickboxing Challenge 18, która odbędzie się 8 grudnia w Ząbkach, wystąpi także Daniel Omielańczuk. W trakcie wydarzenia odbędzie się także międzynarodowy mecz K-1 Polska-Białoruś. Biało-czerwone barwy reprezentować będą: Mateusz Duczmal (91 kg), Łukasz Bartnik (86 kg), Dawid „Mirko” Mirkowski (81 kg), Michał Ronkiewicz (75 kg) oraz Michał „Matrix” Królik (65 kg).

 

www.mmabizne.pl

Comments are closed.