Gala boksu „Urban Jungel” nie odbędzie się w tym roku!

Gala boksu „Urban Jungel” nie odbędzie się w tym roku!

Promotorski debiut Dariusza Michalczewskiego został przesunięty na przyszły rok. Gala boksu zawodowego, która jest organizowana przez grupę promotorską byłego mistrza świata Dariusza Michalczewskiego Tiger Promotions, nie odbędzie się, jak pierwotnie planowano w grudniu tego roku. W walce wieczoru gali ma wystąpić Izu Ugonoh, który skrzyżuje rękawice z niepokonanym jeszcze na zawodowych ringach Ali Eren Demirezen.

Jako oficjalny powód przeniesienia gali, Dariusz Michalczewski podal, że w obecnej sytuacji spowodowanej śmiercią trenera Andrzeja Gmitruka, który prowadził Izu Ugonoha, zawodnik nie będzie w stanie odpowiednio przygotować się do walki.

– Uważam, że aby walczyć w najważniejszym pojedynku podczas gali o pas Mistrza Europy, musi on być bardzo dobrze przygotowany nie tylko fizycznie, ale również mentalnie. Jako organizator gali, promotor oraz były sportowiec doskonale również rozumiem, jak ważną rolę pełni trener w życiu zawodnika – powiedział Michalczewski.

Gala „Urban Jungel” została przeniesiona na 16 marca 2019 roku.

Wszyscy kibice, którzy zakupili już bilet na grudniową galę, mogą prosić o zwrot pieniędzy, lub wykorzystać bilet w marcu.

Comments are closed.