ACA 92, 16 lutego w Warszawie – zobacz zapowiedź wideo

ACA 92, 16 lutego w Warszawie – zobacz zapowiedź wideo

Organizacja ACA (dawniej ACB) wraca ze swoim wydarzeniem do Polski. Już na początku 2019 roku, bo 16 lutego w Warszawie odbędzie się gala z numerem 92. W okrągłej klatce na pewno zobaczymy Karola Celińskiego, Piotra Strusa, Marcina Helda, Daniela Omielańczuka i Aslambeka Saidova.

Piotr Strus w ostatnim pojedynku podczas gali ACB 89 niestety musiał uznać wyższość swojego przeciwnika, mistrza dywizji średniej i przegrał walkę o pas organizacji. W lutym przeciwnikiem Piotra Strusa będzie Rosjanin Ibragim Chuzhigaev.

Na Torwarze Aslambek Saidov skrzyżuje rękawice z bardzo niebezpiecznym Brazylijczykiem, Ciro Rodriguez. Ostatni raz w Warszawie Saidov walczył w marcu 2016 roku. Od tego czasu do swojego rekordu dopisał aż 4 mocne zwycięstwa. Czy „Bad Boy” z Brazylii będzie jego kolejną ofiarą?

W wadze ciężkiej oprócz pojedynku Daniela Omielańczuka, który w MMA nie walczył w Polsce od 2015 roku, zobaczymy też walkę o pas Karola Celińskiego. „Cebula” od dwóch lat nie przegrał żadnej walki w organizacji.

W Warszawie nie zabraknie również Marcina Helda, który podczas ostatniej gali organizacji swoją koronną skrętówką już w pierwszej rundzie zmusił do poddania byłego mistrza wagi lekkiej organizacji M-1 Global, Musę Khamanaeva.

Bilety na galę ACA 92 do nabycia tutaj: https://www.aca-mma.com/pl/tournamentnext/aca-92-warszawa-swBEPU05_113?fbclid=IwAR35688TU0pN76D5jxy–lVu6dKzCBLA_WMyzlEKLRJfJcw4TVD3g0tQSX4

Comments are closed.